Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dissujemy Fubu.


popek101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie nagrajmy na niego od razu całą płytę ! Będzie platyna w tym roku .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Fupu ma 30lat a pisać nie umie ?

podexpisz.jpg

To jest z jego chujowego forum .

 

FuBu Fubu . Może kiedyś powstanie Fubowa ulica i Fubowa stolica . Nie wbijaj na metina bo go tylko psujesz .

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Pewnie nagrajmy na niego od razu całą płytę ! Będzie platyna w tym roku .

 

Kurwa, tylko skrecze się dogra i zostaniemy fachowymi raperami.

 

 

[quote name=Mroziak ^^' timestamp='1317059050' post='3232164]

Kim jest fubu?

 

zły człowiek.

OndteAw.png


Opublikowano

Kurwa, tylko skrecze się dogra i zostaniemy fachowymi raperami.

 

 

 

 

zły człowiek.

 

 

 

Żeby zostać fachowym raperem trzeba coś potrafić.

 

Pzdr.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

No wiesz tacy hejterzy jak Ty to są kurwa w biały dzień potrzebni ; ]

Bez was to wszystko było by nudne .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Wiadomo, w gimnazjum każdy kto nie słucha chady i uważa go za wacka to hejter, tylko szkoda, że on nim faktycznie jest. 0 flow 0 techniki i ciągłe pierdolenie o tym samym, wyrośniesz z tego

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@co to

 

Widzę że ci się kurwa nudzi i pierdolisz takie farmazony. Idź lepiej poucz się na sprawdzian czy coś i nie hejtuj.

 

Albo włącz sobie "Reedukacje" którą jarają się wszyscy małolaci z podstawówki.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

FuBu zgwałcę ci matkę i obiję mordę, wtedy

krzyczysz przez mikrofon że jesteś ktoś, Ty jesteś bot to ja jestem ten KTOŚ

Braki honoru twe rozpierdalają mnie , po co to wszystko, dla twojego błysku ? popisów jebanych przed dzieciakami, wtedy wnet wyłączysz to i z pro będzie lama która błyszczy jak jebany szmaragd...

A teraz koniec grzeczności jak się nie zgodzisz rozpierdolę ci wszystkie kości

Jesteś hańbą dla całego społeczeństwa , od pro grajków aż do lamerstwa,

Metin rozpierdolił ci mózg, sprzedałeś matkę za parę pkt bo pusto kurwa masz w IS

Nikt cie nie szanuje , każdy cię tylko w dupsko pakuje

Ja jestem Bogiem bo mam skilla z nałogiem, chowasz sie jak glizda czyli z Ciebie zwykła pizda.

Ja cie zniszczę i rozpadniesz się w pył, tak działa mój skill

Opublikowano

Dla mnie wszyscy w tym temacie ktorzy uwzieli sie na FuBu to psychole i zazdrosnicy.

Do czego zmierzam,otoz tak FuBu to czlowiek jak kazdy z nas,wy jednak strasznie po nim jedziecie ale dlaczego?Bo co,robil filmy zeby pokazac nam co sie dzieje w polskim metinie?Jakie zmiany wprowadzaja?

A moze zaczeliscie mu zazdroscic takowego konta i zaczynacie hejtowac?

Powiem wam cos,moze i on traci czas na tego metina ale kurwa przeciez to jego sprawa.Rok temu polowa z was ogladala jego filmy,uwazala go za spoko kolesia poki MaKys nie zaczal z nim wojny.

Jeszcze jedno,skoro on wydaje kase na is to jego sprawa,ma pieniadze wiec sobie kupuje.Pragne wam powiedziec ze wiekszosc 99lvl wydawalo kilka tysiecy na swoje postacie.

Pozdrawiam hejterow i baranow

sstwc.jpg

Opublikowano

@2xUp chyba wielki hit ;D

 

@TOP jak bym miał okazje się dołączyć...

 

Jebany Metińczyk.

 

.....

 

Fubu jebana zdzira.

 

Co na rogu stoi jak dziwka.

 

No Lifer jebany.

 

Na metina najarany.

 

Nic na to nie poradze , że twoją starą zgwałce.

 

nie wiecej nie wymyśle...póżno jakoś.Rano coś może napisze ;D

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...