Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dissujemy Fubu.


popek101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co przeczytałem w temacie

 

Diss FuBu na MakYs

 

Niektórzy chcieli by Zjechać FuBu i jego Elitę,ja jestem za i postanowiłem zrobić ten temat.Niech każdy napisze kilka wersów o tym pajacu a potem coś z tego skleimy ok?

 

Ja to mogę nawet zaśpiewać dajcie tylko podkład słowa ogarnijmy razem i jedziemy.

 

Ja spróbuję pierwszą zwrotkę.

 

1.Fubu ty śmieciu,myślisz żeś kozak?

Te twoje facemetin grzeszy istnieniem

masz 8 lat w metina grasz,po majtach srasz

ledwo grasz,nic nie potrafisz boisz się swojej twarzy i głosu

a twoja elita nic nie znaczy.Udajesz że kozaczysz wysługujesz się

waflem nagraj coś sam potem wyzywaj normalnych...

 

 

 

 

 

No to tyle,może i słabe ale starałem

Się dajcie coś od siebie :)

 

P.s nie chciałem kląć więcej % mi nie trzeba

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

Diss diss diss, koniec z tym i taki mam rym

KONIEC z tym!

 

Ehh mam dość tych dissów.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

@up

 

Ja nie zmuszam do pisania

 

Zrobiłem ten temat żeby każdy kto chce mógł napisać coś od siebie.Na Fubu

Szanuje twoje zdanie,a i dobre zdanie wymyśliłeś na końcówkę :D

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

Ale po co zrobiłeś taki temat? Żeby ponabijać sobie posty?

Poza tym, to nie powinno być w FanArt'cie?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Oj Fubu Fubu, metin się już skończył

minecraft to lipa, i na tym nie poskoczysz

Odejdź od kompa, telewizor byś se włączył

porażka, dno i rozpacz, niżej już się nie stoczysz

 

mam wbijać na rodziców? Nie mowa o nich tutaj

ale to Twój poziom, poziom poniżej buta

kup sobie okulary, bo chyba nie dowidzisz

facemetin przy nas mały, tak jak Twój . . .

 

I co kurwa, głupio Ci? Wypierdalaj! Tam są drzwi!

Opublikowano

@upx2 nie wyzywam fubu na pojedynek na diss

bo wątpię żeby przyjął po co masz napisane

 

i nie poto żeby nabić sobie posty tylko po to żeby kilka osób napisało co o nim myśli.

 

-Note

Z resztą jak wam się nie podoba to temat można zamknąć i koniec...

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

1.Fubu ma takiego streeta ,że jak płacze to łzy mu po plecach spływają ;p

2.Masz mordę jak dzik torbę ( to już chyba było)

3.Córka księdza

4.Fubu tyle napierdala przed kompem , że oczy mu się świecą jak psu jaja we wrześniu

5.Fubu odkrył nowy obóz w metinie o nazwie Brzezinka

6.fubu ma toj toja przed kompem bo jak expi to nie ma czasu na sranie

7.Fubu to dziwka bez szpary

8.fubu jak idzie się myć to włącza silne ciało żeby wyglądał jak mężczyzna ale szkoda , że czary są ulotne

9.W necie kozak w świecie cipka

10.Fubu ma jesień średniowiecza

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

fubu gejuszku,

często fapuje

gdy słyszę twój głos to nie wytrzymuje

nawet wydrukowałem twoje zdjęcie,

bo gdy nie będzie fap materiału

to po nie sięgne.

rano codziennie myślę o tobie

fapowanie do ciebie to zadanie proste.

twój głos nagrałem nawet na em pe trzy

i w drodze do szkoły w krzakach się zatrzymuję

zrobiłem tam dziurkę więc w nią pakuję.

dobra koniec tego dobrego o tobie

zapierdalam spać

więc narka

pis joł firma jp bosski roman zawsze na topie

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

jak mowisz ze szanujemy sie na wzajem to mowie ze jako pierwszy wbity max lv na PL powinniscie go troszke szanowac chocby to byl 5 letni dzieciak a ze prawie nikomu oprocz jemu bez is sie nie udalo wbic max lv to co ja wam poradze

;]

Opublikowano

jak mowisz ze szanujemy sie na wzajem to mowie ze jako pierwszy wbity max lv na PL powinniscie go troszke szanowac chocby to byl 5 letni dzieciak a ze prawie nikomu oprocz jemu bez is sie nie udalo wbic max lv to co ja wam poradze

 

Taa... A w poradniku ma ciągle napisane specjalnie dla dzieci neo..

Więc pozdr.

Daj minusaaaa!!!

Opublikowano

FuBu, nie obchodzą mnie Twoje żale, boo nie masz huya wcale!

Dziewczyny się z Ciebie śmiały! Niuee wytrzymały, prędzej Ci z liściaa przyjebały!

Fubu, kiedy Cię słyszę jest mi nie dobrze!

To zostało napisane tylko w celu zabawowym, nie mającym nikogo obrażać.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Fubu nie ma czasu na sen nie ma czasu na jedzenie ale ma w huj czasu na siedzenie i expienie :))

 

Nie lubie dissowac/Piosenki to jest to a nie dissy -_-... Nie nie napisze moich nutek : d

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Witaj FUBU skromny metiniarzu

na pieskach 99 bez żadnego porządnego angażu

Pomachałeś troszkę mieczem, kasy od zajebu wydałeś

Pedałem, pedałem, pedałem zostałeś.

Nie będę więcej gadał, bo Cię zmiotę pod bark

jak podwórkową ciotę.

Menele ryj, elita chowa się.

MPC Diosminex, joł kojarzysz mnie?

 

looooooooooooool xD

 

beka ;d

OndteAw.png


Opublikowano

Fubu jesteś noobkiem

Każdy Ci to powie

Masz słabe eq

Bo mama Ci kupiła za wypłate

Zacząłeś nagrywać Minecraft

Noi poco kur** ?

Zostań przy metinie tam jest twoje miejsce

 

 

Nie znam się ale dałem z siebie wszystko

1377430129-U769346.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...