Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kreatyna - Wiek 15 szkodliwa?


DeBesek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FoxRox na początku dokładnie dzien po urodzinkach (12) brałem kreatyne tą najsłabszą żeby organizm przyzwyczajać brałem 180 sztuk potem 2 tyg przerwy i kupiłem tą najmocniejsza jak dobrze pamietam 1250 czy jakoś tak :) I potem to już był takie odżywki jak super pomp, mutant mas,s biogenix cell pump i wgl teraz biore new mass mutation polecam :)

 

 

Chodząca apteka albo sklep z odżywkami.

Żałosne, gdzie byli rodzice?

 

 

@Topic

 

Kreatyna ma też minusy wiesz?

Ale sądząc po twoim poście ty już chyba o ów minusach nie czytałeś.

63989389769756300986.png

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaproponuje Ci coś ... Zapisz się na porządna siłownie , kup karnet i zapytaj o rady prawdziwego trenera zamiast rad internautów ( nie wnikam w ćwiczących ) .

Tak będzie najlepiej . Bo to wszystko zależy od tego ile Twój organizm wydala i również od tego jaki on jest .

 

"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą"

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

MacieQ Ogarnij sie dobrze :) Jak coś kocham tzn SPort (Zapasy) i starsi mnie kochaja to chyba zrobia wszystko zeby mi było dobrze tak ?

 

b9b7b056bdcb.gif

 

Gdyby twoi rodzice cie na prawde kochali, nie robiliby ze swojego synka kawałku silikonu wypełnionego powietrzem.

Ledwo skończył 12 latek a już suple bierze.

A skutków ubocznych przyjmowania kretyny w tak młodym wieku ( 12 lat!? haha) nie chce mi sie wymieniać. Ale jest tego w chuj.

Pozdro & Poćwicz (?)

63989389769756300986.png

Opublikowano

Kerq Lazarus

 

Dobrze Ci pisze

idz na silownie spytaj sie gosci,trenera co cwicza pare/parenascie lat

maja doswiadczenie i Ci dobrze doradza a nie tutaj gdzie ludzie

nie maja bladego pojecia o silowni co do piero o suplementach

i pisza ze bedziesz 'byk jak pudzian'

 

w Twoim wieku wystarczy trening dieta i beda efekty wiem

pisze tak jak 90% ludzi ktorzy siedza na forum lub maja

jakas stycznosc z silownia a u Ciebie to nie dziala

prawdopodobnie jak 80% wszystkich ludzi

ktorzy nie maja 18 lat a chodza na silownie masz

problem z dieta bez niej mozesz wpierdalac

krete brac bialko a i tak bedziesz miec mase z duza iloscia

tluszczu oczywiscie ze jesli postanowisz i wezmiesz

ta krete to i tak przyjdzie Ci pare kg. + sila

ale po co to skoro mozna to osiagnac cwiczeniami

+ dieta i nie wydawac ani zlotowki na suple,bialko itp.

 

P.S Diosminex ten 'syf' jak np; kreatyna

to naturalnie wystepowany produkt gdzie

np; wystepuje w czerwonym miesie itp.

wiec chcesz powiedziec ze jedzenie miesa

przyczyni sie do tego ze szybciej umre ? :D

 

a do autora jesli chcesz koniecznie wiedziec jakie sa efekty to na wakacje kolega moj ktory ma 16 lat

cwiczyl 6 mies. na diecie i treningu w trakcje wziecia 1 raz kreatyny monohydrat z bialkiem

przyszlo mu 5kg. a do tego 10-15kg. w wyciskaniu na plusie wiec sa rezultaty a jesli chcesz

wziasc w tym wieku bez diety to przyjdzie Ci z 10kg. sily na + a moze 1-3kg. miesnia z tluszczem + retencja wody u niektorych wystepuje

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Jakbyś chodził na siłownie i pakował

To byłbyś taki wyjebany, że by wszyscy spierdalali.

 

Plus miałbyś satysfakcję, że coś sam osiągnąłeś.

 

Poza tym, wszystkie te syfy niszczą odporność i szybciej umrzesz.

OndteAw.png


Opublikowano

[quote name=Alfons xD' timestamp='1316980814' post='3228788]

Up

 

jesli gówno wiesz to po co spamisz? kreatyna tylko wzmacnia pompę

 

jesli chce koles wygladac ladnie i spuscic komus wpierdol to niech pakuje i niech rośnie

 

 

hahaha, dobre ;). Ja to mam pompe z takich nałykają się gówna, a potem wielcy mocni, będzie miał wyrzeźbione ciało, zero siły.. dostanie pare razy i się złoży.

 

PAKUJ, PAKUJ !

 

dostaniesz :

10 + do lansu

12 + Spinania się

 

 

JESZCZE RAZ BEKA Z TAKICH LUDZI, POKAŻ JAK SAM DAJESZ RADE, A NIE FASZEROWAĆ SIĘ KUPĄ Z TESCO.

Opublikowano

Nie wiem czy zauważyliście ale użytkownik Takie Tam załapał niezłego FAIL'a, a mianowicie napisał :

 

Jak coś kocham tzn SPort (Zapasy) i starsi mnie kochaja to chyba zrobia wszystko zeby mi było dobrze tak ?

 

Haha, po cholere mu kreatyna do zapasów ? Przecież kreatyna zwiększa tkankę mięśniową (syntetycznie) a co ma piernik do wiatraka? Mięśnie to jedno, a siła to drugie, mięsnie masz dzięki takim syfikom jak kretyna a siłe dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom.

 

Tak więc Takie Tam pozdrawiamy.

63989389769756300986.png

Opublikowano

Nie wiem czy zauważyliście ale użytkownik Takie Tam załapał niezłego FAIL'a, a mianowicie napisał :Jak coś kocham tzn SPort (Zapasy) i starsi mnie kochaja to chyba zrobia wszystko zeby mi było dobrze tak ? Haha, po cholere mu kreatyna do zapasów ? Przecież kreatyna zwiększa tkankę mięśniową (syntetycznie) a co ma piernik do wiatraka? Mięśnie to jedno, a siła to drugie, mięsnie masz dzięki takim syfikom jak kretyna a siłe dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom.Tak więc Takie Tam pozdrawiamy.

 

Słuchaj.

 

Chłopak się wypakuje, będzie fajnie wyglądał.

 

Ale teraz my wjebiemy się na chatkę i wiemy, że ziomuś po syfach to mu dojebiemy.

Nie lepiej kurwa ćwiczyć?

 

Wszyscy Ci powiedzą, że w wieku 30 lat będziesz wyglądał jak stara dętka od roweru.

 

Ale wpierdalaj syf dalej, Wpierdalaj syf i wyglądaj jak syf.

OndteAw.png


Opublikowano

Nie wiem czy zauważyliście ale użytkownik Takie Tam załapał niezłego FAIL'a, a mianowicie napisał :

 

Jak coś kocham tzn SPort (Zapasy) i starsi mnie kochaja to chyba zrobia wszystko zeby mi było dobrze tak ?

 

Haha, po cholere mu kreatyna do zapasów ? Przecież kreatyna zwiększa tkankę mięśniową (syntetycznie) a co ma piernik do wiatraka? Mięśnie to jedno, a siła to drugie, mięsnie masz dzięki takim syfikom jak kretyna a siłe dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom.

 

Tak więc Takie Tam pozdrawiamy.

 

Dopiero się dowiedziałeś że mamy uzdolnionych Forumowiczów :> ?

Opublikowano

Słuchaj.

 

Chłopak się wypakuje, będzie fajnie wyglądał.

 

Ale teraz my wjebiemy się na chatkę i wiemy, że ziomuś po syfach to mu dojebiemy.

Nie lepiej kurwa ćwiczyć?

 

Wszyscy Ci powiedzą, że w wieku 30 lat będziesz wyglądał jak stara dętka od roweru.

 

Ale wpierdalaj syf dalej, Wpierdalaj syf i wyglądaj jak syf.

 

Nie wiem jakie to ma odniesienie do mojego komentarza , Diosminexie.

63989389769756300986.png

Opublikowano

haha ale żeście dojebali teraz Kreatyna chyba na mase jest co nie ? Dobra Mistrzu nie słuchaj ich :) ja brałem co prawda ale wyglądam jak wyglądam ( dam wam zdjęcie -.- ktore było robione rok temu http://imageshack.us/photo/my-images/836/6fe81abf97.jpg/ ) i co wy na to co ? łyso wam?

 

Nawet twój brzuch się śmieje z Ciebie i twoich sztucznych mięśni. Masy to ty nie masz , tylko mięśnie wypchane i zrobione na siłe.

Jesteś taki ''ubity'' jak to Cheatek kiedyś powiedział.

63989389769756300986.png

Opublikowano

Dobra dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi na temat Kreatyny. Mozecie dalej dyskutowac.

 

PS. TakieTam ile brales kreatyne zeby tak wygladac? na PW mozesz odpisac

 

 

@EDIT

 

Co sadzicie o tym gostku ?:P 16 lat a jakie bicepsy... a klata o.O

 

Opublikowano

KochamBlondynki

 

Sterydy a Kreatyne = 2 rozne rzeczy

 

 

Kreatyna = Skladnik miesni , czlowiek produkuje sam nawet kreatyne ale bardzo ale to bardzo w malych ilosciach dlatego kazdy nie jest napakowany. Dlatego sie bierze Kreatyne. Kreatyna wnika do miesni i wchlania duzo wody dzieki czemu miesnie staja sie wieksze i mocniejsze. I najwazniejsze kreatyna przyspiesza metabolizm ( tak czytalem w internecie na forum o scwiczeniach )

 

Sterydy = Podawane bezposrednio w miesnie ktore pompuja w nich " powietrze " czyli jakies tam gowna woda itp .. byc moze tez kreatyne ale to chyba w duzych ilosciach :D

 

Tyle ode mnie :)

Opublikowano

LUDZIE! Opanujcie sie my tu gadamy o skutkach kreatyny a to jest 15 letnie dziecko które sie pyta czy powinno brac to swinstwo.

 

 

Powiem tak - jak chcesz poswiecic WSZYSTKO dla wygladu i umrzec na 50-tke to prosze bardzo, domy pogrzebowe tez dotknal kryzys przynajmniej do tego sie nadasz.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Z tego co wiem, to po kreatynie nie staje.

...n/c

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Raz sie zyje .. trzeba korzystac z zycia poki mozna a nie siedziec przed kompem : d A jak ja bede wygladal kiedys .. Ja nie chce miec sylwetki kulturysty chce tylko przybrac na masie miesniowej i troche stracic masy tluszczowej .. chce tylko wyrzezbic troszeczke cialo / no troche lepiej niz troszeczke w ciagu kilku nastepnych miech chce se na brzuszku " Grzejnik " zrobic albo chociaz rysy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...