Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry czasów świetnosci


zatronix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Contra

Kaczki ;o

Czołgi ;O

Mario

Metal Gear Solid

Tekken (w szczególności 3)

Need for speed 2 (jakieś ruskie xD)

NFSUG2

Alien... kurwa cośtam na PSX.

 

Ogółem moje dzieciństwo przesiedziałem na psx i pegazusie, o komputerze nawet nie marzyłem.

Ale weźcie, nie tak mocno.

Opublikowano

Ja to pamietam Star Wars na nintendo 64 , mjut i malina <3

'N of kors : strzelanie pistoletem do kaczek na telewizorze . BOMBA !

Opublikowano

dawno temu na pegazusie pamiętam Mario, te strzelanie do kaczek ale nie pamiętam jak sie nazywalo i Chip i Dale takie 2 mychy czy co to było :D

pozniej na kompie pierwsza gra to Liero :D coś jak pikselowe płaskie wormsy :D

troche pozniej to takie gierki jak stronghold crusader, zaczynalem w gothic'a grać, ale na początkach zatrzymalem sie przy 3 rozdziale :D nie wiedziałem co zrobić, a wtedy jeszcze neta nie mieliśmy (może jakiś był ale nie przypominam sobie) więc kumpli sie wciągneło do gry i jak coś komuś nie wyszło to 2 pomógł :D i jakoś sie udało

pozniej jak mielismy juz neta (stary 64kb/s ale radocha była że działa;p ) to jakiś emulator i jakiś stary crash team racing, zacinało się jak szalone ale graliśmy

 

później na PSX w crasha Tekken 3 bodajże i inne gierki takie starsze :D

Opublikowano

Mario bros się grało ;d Później Żółwie Ninja xD

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Hmm,

 

takie 2 stateczki i rura ( na 2 osoby - joystick ) nie pamiętam nazwy tylko 2 stateczki i rure :P chyba na commandore 64

 

Mario :)

 

WORMS <3 <3 <3

 

no i oczywiście pierwsza gra jaką puściłem na PC: Raid na berlin: OBLĘŻENIE

 

i WSZYSTKIE gry z serii TOMB RIDER <3 <3 <3 <3

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Contra, Chip & Dale *czy jakoś tak*,Mario , Mario doctor - polewe miałem z tej gry nie wiem czemu :O i jakieś olimpiady , wyścigi których nazw już nie pamiętam <3

 

@Łoł bym zapomniał

 

Spyro 3 :D , Tekken 3 < Jin'em najbardziej lubiałem :D ) hmm Gran Turismo 2,3 to na tyle :)

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

gothic, stronhold, rh legenda sherwood, medieval total war, age of empires, duke nuke czy jakos tak i pare innych

; )

Opublikowano

Silent hill z 1999 roku EPIC

 

A pamięta ktoś z was grę na pegasusa taką, że motorkami w czterech się ścigało po torach?

Jak tak to niech ktoś mi tutaj da nazwę i emulatorka.

Ale bym popierdalał. <3

 

Będzie x2 limit plusów czy tam minusów.

OndteAw.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...