Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co byś zrobił gdybyś...


Matzar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

10 mln bym se zostawił na życie do 20 :D (mam 17 chyba wystarczy :D)

 

a reszte na lokate z oprocentowaniem i bym sie opieprzal do konca zycia zyjac z samych odsetek

 

BTW. liczcie 37,5 tysia bo 23 VATU przecież :P

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Jakis Merc SL65 AMG, chata 150m2 by mi stykla do tego dzialka fajna, chata zrobiona po swojemu konkretny sprzet audio do auta oraz mieszkania, no i zyc nie umierac.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Napewno bym część zainwestował. A za reszte to:

-wycieczki,

-samochody na sprzedaż (żeby było jeszcze więcej kasy),

-kilka domów na przyszłość...

-i na pierdoły.

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

Wpłacił bym ok 15 mln na lokatę. 29 mln oddał bym na potrzebujących a 1 mln kupił bym wszystko co zawsze chciałem mieć. Nw czy oddaje się 10% czy 30 z wygranej, ale mniejsza z tym ^^

Opublikowano

ja bym do banku wpłacił xD

 

tak na serio to chyba bym wielkie osiedle wybudował :D

:mellow:  <_<  :)  <3  :angry:  :(  :unsure:  8S  o.O  -.-  :rolleyes:  :huh:  ^_^  :O  ;)  :P  :D  xD  B)  :ninja:

Opublikowano

Kupiłbym new kompa, jakieś ciuszki, auto, dom, resztę dałbym na lokatę w GetinBanku z Fonflem i leżałbym przez całe życie chujem do góry.

 

 

 

A potem obudziłbym się w łóżku z mokrą pościelą.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

brrr.

Kupiłbym Dom, Samochód, podzielił się z rodziną i odłożył na lokatę.

I wyniósłbym się z Polski

logo.png

Wkrocz do świata Fantazji - Azathia.com RELOAD

Opublikowano

Ja bym sobie kupił fajne auto

 

Nowy dom

 

Załatwił najszybszy internet w Polsce

 

.. No joj ... nie wiem co jeszcze ale było by tego troszku :)

Opublikowano

Domek, porządną gitarę elektryczną, motor (yamaha/ktm)/quad'a (yamaha); resztą najprawdopodobniej podzieliłbym się z rodzicami.

Opublikowano

Lista:

  • Kupiłbym samochód
  • Motor
  • Quad
  • i inne pojazdy
  • Wybudował dom dla każdego bliższego z rodziny
  • Nowy komputer
  • Lepszy internet
  • Nowe gadżety
  • Nowe programy
  • Nowe gry
  • Przeprowadzka
  • Wyjazd na wakacje
  • Odłożyłbym do banku rodzicom
  • Zainwestował w jakiś sklep
  • Dałbym na cele charytatywne
  • Wybudował basen kryty publiczny
  • Wybudował lodowisko publiczne
  • Założył forum różnotematyczne
  • Zapłacił spamerom żeby nabili postów na forum
  • Nagrywał filmiki na YT o gadżetach
  • Kozaczyłbym kasą w małych ilościach*

*Przecież nie milionami bo my nie okradli itp.

Opublikowano

Kupił bym sobie Dużo a nawet więcej :)

Pomógł bym też bezdomnym ;)

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Opublikowano

eche tak nakupowali byscie sobie samochodow, domow chuj wie czego i za chwile by was z tego wszystkiego okradli -.-... to nie jest tak różowo jak wam sie wydaje, ze wygracie 50mln i robicie sobie co chcecie -.-...

pozatym i tak nie wygram wiec na chuj mam sobie marzyc ;x

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ciężko powiedzieć, na pewno miałbym problem z wydaniem tak dużej sumy pieniędzy, ale na 1oo% zrezygnowałbym ze szkoły i kupił sobie wykształcenie hah ; d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...