Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak usunąć klatkowanie na 1.8


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Znalazłem pewien sposób jak usunąć ścinki minecrafta na wersji 1.8. Z tego co wiem ta wersja nie laguję tylko na słabych komputerach. Jest to powszechna wada tej wersji i sam mogę to zauważyć na swoim komputerze ( Procesor 4x 2.61ghz i 4gb ramu ) i widzę, że niektórzy użytkownicy nie mogą znaleźć sposoby na usunięcie tego. Chodzi mianowicie o takie spadki fps i takie co chwile klatkowanie.

 

 

20110919214817.png

Ten ss przedstawia liczbe fps na single player i te latające paski ( :P )

 

 

20110919221258.png

Ten ss przedstawia liczbę fps na multi player i te latające paski ( :P )

 

 

 

A więc wystarczy:

1) wejść na www.minecraft.net

To jest ukryta treść, proszę

2) pobrać oprogramowanie na multiplayer

3) odpalić serwer

4) wrzucić na serwer swoją mape

5) wchodzić na swój save przez multiplayer

 

 

 

Od teraz klatkowanie to historia ;)

 

@down

1 rzecz, którą zauważyłem, że działa :D

Na single player nie mogę grać, a na multi gra chodzi bardzo płynnie ;)

Opublikowano

No tut mały ale przydatny. Moim zdaniem trochę to głupie z serverem. Ale jak komuś to pomoże to OK.

No pisz tutki żeby ludzie cię poznali w dziale.

:D

Cześć.

Opublikowano

@up

Wiem, że jest to prowizoryczne rozwiązanie, jednak dlatego napisałem, że jest to na komputery 1,5gb ramu+. Wiem, że serwer to dodatkowe obciążenie, jednak utrzymanie serwera dla 1 osoby zabiera około 200mb, a lagów 0, bo pingi masz mniejsze niż 1ms. Więc i tak sądzę, że lepiej jest grać na tym niż na lagach ;)

 

 

@down

Mam to samo i dlatego lepiej zgrać swój świat na multi i postawić swój własny serwer tylko dla ciebie.

 

@WickedMaks

Skoro nie testowałeś proszę o nie pisania bezsensownych komentarzy -.-

Dodałem specjalnie ss udowadniając, że to działa, a serwer do minecraft'a nie zjada aż tyle ramu.

Skoro niewieżysz pobierz sobie bukkita i plugin RAM. Pokaże on ile ramu zużywa serwer na 1 osobę.

Opublikowano

ja mam słabego kompa amd x2 64 4600+ 8600gt ge force 2gb ram

i mam 50fps na single i nie wiem o co chodzi ;/ a na multi ok.70 zależy

Opublikowano

Głupota, komputer wykonuje 2x wiecej obliczeń.

 

java -Xincgc -Xms2G -Xmx2G -jar <nazwa launchera>.jar

 

Do oryginalnego jest troche inaczej.

Opublikowano

@up

Jak zrobię tak jak ty to wyskakuje mi błąd ramu. java out of memory ^^

Mi to działa i wiem, że paru użytkownikom też i dlatego to wstawiłem, ale skoro uważacie że się nie nadaje bez spróbowania tylko pisania od tak to zamykam ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...