Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][24/7][DEDYK][20 slotów][WL][Pirat i Premium] MC-CITY


x1rivy8e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

INFO O SERWERZE

 

TYP SERWERA: SURVIVAL

 

Nether: Włączony

Whitelist: Włączona

Premium: Premium i Non premium

Zwierzęta: Włączone

Moby: Włączone

PVP: To zależy od graczy!

Serwer czynny: 24/7

 

Ilość slotów: 20 (Gdy zbierzemy odpowiednią kwotę przechodzimy na 100)

 

Client: 1.8.*

IP Serwera: s11.csrv.pl:13742

 

Konfiguracja Serwera MC-CITY:

Procesor: Intel® Xeon® CPU W3520 4x 2x 2.66+ GHz

Pamięć RAM: 24GB DDR3

Macierz dysków: 42TB SATA III

Łącze: 100 mbit nielimitowane

 

Pluginy:

 

FalseBookBlock, FalseBookExtra, ColoredSigns, godPowers, FalseBookCore, HeroChat, iConomy, WhitelistPlus, MultiHome, Lockette, Permissions,AutoMessage, AuthMe, WorldEdit, CommandBook, iConomyChestShop, MyWarp, MobBounty, FalseBokkIC, FalseBookCart, WorldGuard, Factions

 

Wkrótce: WarpButton

 

Administracja:

- x1rivy8e

- Nez

 

Sponsor:

- Matiker12

 

Podania proszę pisać na naszym FORUM (mc-city) lub w tym temacie wg. podanego wzoru:

[b]Nick w grze:[/b]
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Jak długo grasz w minecrafta:[/b]
[b]Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:[/b] (Proszę się trochę rozpisać)
[b]Zareklamujesz nasz serwer?:[/b]
[b]Kilka słów o sobie:[/b]

(min. 5 zdań.)

 

Każde podanie proszę składać wg. wzoru.

Opublikowano

Nick w grze: Dust

Imię: Maciej

Wiek: 14 lat

Jak długo grasz w minecrafta: Jeśli dobrze pamiętam to albo od Alphy albo od Bety 1.2.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Bo szukam serwera na nową wersję MC. Podoba mi się prezentacja, od razu widać że administracja ogarnięta.

Zareklamujesz nasz serwer?: W miare możliwości, tak.

Kilka słów o sobie: Gimnazjalista, jak na swój wiek jestem dojrzały i ogarnięty.

 

To chyba wystarczy ?

 

Radze usunąć link do forum.

Opublikowano

Nick w grze: klosz400

Imię: Michał

Wiek: 13 lat

Jak długo grasz w minecrafta: Gram w Minecraft chba od Bety 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Ponieważ lubie grać multiplayer i wasz serwer wygląda bardzo fajnie

Zareklamujesz nasz serwer?: Jak będe miał mozliwość to tak

Kilka słów o sobie: Gimnazjalista, ogarnięty ,chętny do rozmowy kreatywny

Opublikowano

Nick w grze: EmoTikonka

Imię: Kasia

Wiek: 15

Jak długo grasz w minecrafta: Od początku ogólnodostępnej bety ;)

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: (Proszę się trochę rozpisać) Ponieważ spodobała mi się bardzo wasza prezka. A akurat szukałam serwera 1.8 :D i to do tego survival :) mój ulubiony ;)

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście przy każdej okazji :P

Kilka słów o sobie: Hmmm no to tak jestem fajna ... :D i pozytywnie pojebana :P No ale fajnie się ze mną gra inni ludzie nie narzekali :P (no może troszkę) :O

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

Nick w grze: KaSia

Imie: Kasia

Wiek: 13

Jak długo grasz w minecrafta: Od Bety 1.3

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Szukam fajnego serwera survival pod wersję 1.8 z miłą administracją. Wydaje mi się, że serwer spełnia moje wymagania ;)

Zareklamujesz nasz serwer: Jasnee ;D

Kilka słów o sb: Uwielbiam projektować i budować w minecraft;D Myślę, że nawet mi to wychodzi ;) ;D ;)

Opublikowano

Nick:KociaQ

Imię:Magda

Jak długo grasz w minecrafta:Od alpha albo bety 1.2

Wiek:15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Chcę zagrać na serwerze survival pod 1.8.

Zareklamujesz nasz serwer:Tak nawet jak będę miała bana dostać

Kilka słów o sobie:Bardzo lubię budować miasta ,zamki i kościoly.

Opublikowano

Nick w grze: lolern00

Imię: Paweł

Wiek: 15

Jak długo grasz w minecrafta: Od wersji Beta 1.2_02

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Poszukuję serwera na którym mógłbym grać spokojnie. Bez analfabetów, grieferów oraz cheaterów. Lubię pomagać w budowaniu innym, lub w większych projektach. mam nadzieję, że ten serwer spełni moje "wymagania" ;)

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się powiedzieć kolegom ;)

Kilka słów o sobie: Mam na imię Paweł i mam 15 lat. Interesuję się informatyką i moją przyszłość kieruję właśnie w tą stronę. Staram się nie popełniać błędów ortograficznych, ale nikt nie jest idealny ;)

35672.jpg33983.png

5315.png23448.png

5845.gif32266.png

26272.png6240.gif

Opublikowano

Nick w grze: Feniks

Imię: Michał

Wiek: 19

Jak długo grasz w minecrafta: Od początku ;D

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: chcę zobaczyć serwer i troszkę pomóc go ogarnąć ;D

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się powiedzieć kolegom ;) NO PEWNIE

Kilka słów o sobie:Mam na imię Michał mam 19 lat interesuje mnie boks trenuję boks od 7 lat ;D

Opublikowano

Nick w grze: Aiko

Imię: Anna

Wiek: 17

Jak długo grasz w minecrafta: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: (Proszę się trochę rozpisać)

Szukałam serwera survival na wersje 1.8.1 .

I tak szukam szukam aż znalazłam ten.

Wydaje mi się że tu będzie miła atmosfera i będzie się milo grac =)

Zareklamujesz nasz serwer?: oczywiście . znam nie jedno forum.

Kilka słów o sobie: Uczę się administracji informatyki w technikum.Ćwiczę ai-kido.

Jestem wesoła z poczuciem humoru =).

Opublikowano

Nick w grze: Aiko

Imię: Anna

Wiek: 17

Jak długo grasz w minecrafta: 1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: (Proszę się trochę rozpisać)

Szukałam serwera survival na wersje 1.8.1 .

I tak szukam szukam aż znalazłam ten.

Wydaje mi się że tu będzie miła atmosfera i będzie się milo grac =)

Zareklamujesz nasz serwer?: oczywiście . znam nie jedno forum.

Kilka słów o sobie: Uczę się administracji informatyki w technikum.Ćwiczę ai-kido.

Jestem wesoła z poczuciem humoru =).

 

 

Dziewczyno pisze się aikido normalnie i ćwicz dalej ;d

Opublikowano

Nick w grze:Borys

Imię:Hubert

Wiek:15

Jak długo grasz w minecrafta:od bety 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:(Proszę się trochę rozpisać) poniewaz lubie serwery survival a tu jeszcze nie ma lwc TO BOMBA. :)

Zareklamujesz nasz serwer?:tak . kiedy tylko bedzie okazja

Kilka słów o sobie:jestem gimnazjalista :D mieszkam w okolicy kielc gram w cs , minecraft czasami mount & blade , lubie grac w piłke nozna :)

Opublikowano

Nick w grze:Tayski

Imię:---

Wiek:24

Jak długo grasz w minecrafta:malo

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: troche to zalezy poprostu szukam jakeiugos fajnego serverka i dobrych adminow ;xx (Proszę się trochę rozpisać)

Zareklamujesz nasz serwer?:taak

Kilka słów o sobie:hajt pro elo

Opublikowano

Nick w grze: zehotka

Imię: Rafał

Wiek: 13

Jak długo grasz w minecrafta: od 1.4

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Więc tak... Lubie grać w minecrafa na mp. Gra na singlu nie daje mi tak wielkiej radości. Lubie budować, i projektować. Szukam dobrego serva, na którym można miło spędzić czas, mam nadzieję, że taki znalazłem.

Zareklamujesz nasz serwer?: Reklama na yt pójdzie, jak mi się spodoba^^

Kilka słów o sobie: Na imię mam Rafał chodzę do Gimnazjum (18 dni)... Jestem jak na swój wiek (przynajmniej mówią tak inni) "dojrzały". Trenuje piłkę nożną, gram na gitarze, śpiewam i zajmuje się informatyką. Mam sporo hobby, i czasami nie mam czasu na nauke (achh te nie przespane noce ;x). Mam podobno talent do śpiewu (śpiewam tylko do swej gal ;x). Lubie muzyke reggae i rock. To chyba na tyle ;)

Zbieram -

 

 

userbarcsf.png

jjbar.png

zehotka.png

 

"Nie tłumacz się! Przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą..."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...