Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]E-Gracz[1.8][Dedyk][Zero Lagów][No-Premium][No-WL]


DarkGuy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Naprawde bardzo fajny ten serwer rp, dwa dni temu zostal odpalony a wczoraj bylo juz 11/20 osob co uwazam za spory sukces, warto rowniez zajrzec na full survival oraz economy + freebuild i wybrac ten serwer ktory najbardziej przypadnie do gustu. Jest naprawde w czym wybierac, zapraszam.

b_560_95_1.png

Opublikowano

sokraal jak wbić na serva? Tzn co trzeba zrobić^^

 

Dobra mam xD musiałem kliknąć join zamiast 2razy lpm

snikersproject1.png
Opublikowano

Sokraala nie ma do soboty lub niedzieli ;DD .Mamy nadzieje że wróci cały i zdrowy z wycieczki :)) .W każdym bądź razie zapraszam do głosowania w ankiecie na najlepszy serwer e-gracz.pl ;DDDD

Opublikowano

Dzisiaj przygotowaliśmy kilka ciekawych miejsc dla nowych graczy są one dosyć klimatyczne ^^ .W dalszym ciągu do wygrania jest GIFTCODE!!! Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na naszą stronę, zarejestrować się oraz zgłosić swój projekt do konkursu. Więcej informacji na naszej stronie. Powodzenia

Opublikowano

Permissions na LWC na serwerze m.e-gracz.pl:20012 zostało ogarnięte ;D teraz każdy może dodać swojego przyjaciela do skrzyni lub drzwi ;DDD.

Opublikowano

Ja serdecznie zapraszam na wszystkie serwery tej sieci a w szczegolnosci na RP gdzie jest naprawde ogarnieta i mila administracja oraz klimat i mnostwo prac do wyboru. Jezeli chcecie wiecej dowiedziec sie o wygraniu gift code wystarczy ze wpiszecie w google e-gracz i pierwszy link jest to forum tej sieci serwerow minecraft. Polecam!

b_560_95_1.png

Opublikowano

musze oblukac zara wbije i dodam puzniej opinie

Zapraszam na serwer do counter strike <cs> Nazwa Proskile FFa+ Bf2 ip 80.72.37.10:27023 ////poszukujemy adminów myslisz ze się nadajesz pisz na gg 24743380

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...