Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy orginalny Tbot


Boltx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zobacz czy nie wsadziles jakiegos bufa w okno ze skilami atakujacymi jak tak kiedys zrobilem z dla tego nie bil

Opublikowano

POMOCY!!! xD

 

Jak wlaczam tego bota to wyskakuje mi te okienko i brak odpowiedzi... Nic sie z tym nie da zrobic :/

 

http://img223.imageshack.us/my.php?image=beztytuuws3.jpg

 

probowalem wszystkie clienty, wlaczalem i wylaczalem loopbacka, sciagalem 3 razy bota na nowo kazdy z innego zrodla, instalowalem silka na innym dysku i bota tak samo i dalej brak odpowiedzi

 

Mam NET Framework 3.5 (instalowalem tez inne wersje w tym 2.0 ale nie pomoglo)

AMD Sempron 3000+

1 Gb RAM

Karta Radeon 9550 (128Mb)

Mam service pack 2

Bawilem sie tez plikiem hosts i media patcherem

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

@nuclear1985 jak się bawiłeś z RevBotem to reinstal silka i zobacz co masz w pliku host

 

@wiktor ustaw scrypta jak ma dojerzdzać na spota może to pomorze

 

@tadzik stosuj się do regulaminu czyli nie podawaj publicznie gg tylko na PM

Sig.png

Opublikowano

Witam a ja mam znowu taki problem bot teleportuje sie do miasta po np. skonczonych potkach. Kupuje wszystko co ma kupic i nie wraca na spota tylko siedzi kolo teleportu. WTF Please o help z gory ty...

Opublikowano

A skrypt załadowałeś?

99,9% problemów na tym forum wynika z głupoty użytkowników i ich bierności w chęci poszukania gotowego rozwiązania w internecie!

Zastanów się 100 razy zanim cokolwiek tutaj napiszesz!

Opublikowano

Jak wam nie chce atakować to jeszcze sprawdzcie czy macie ustawiony ZAKRES ataku tym suwaczkiem. Dajcie np 80 i jazda. pozdro

 

 

down.

przeciez to napisalem...

Opublikowano

ja nie potrzebuje cracka.mi wystarczy agbot.teraz jak byl tbot za free nie uzywalem go.wolalem uzywac agbota moim zdaniem jest leprzy i wogule.tylko ze nie wraca na spota.

Opublikowano

LOL agbot ma byc lepszy od Tbota ^^

 

Temat mozna zamknoć nie ma juz tbota za free

Zakaz handlu na forum

Coming

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...