Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy orginalny Tbot


Boltx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

sp2 mam ;/ też muszę pomyśleć co kiedyś działało na ten błąd ;p

 

Edit:

Kur*a miałem media.pk2 spatchowane media patcherem ;p

lIlIlIkIll: Where is TigerGirl?
Morningdew: She cannot connect due to server traffic.

triquetra_zepplin.gif
Opublikowano

Wiem dlaczego miałem ten problem. Z drugim klientem było już dobrze spróbuj tego.

 

@BTW

Qde już mi sie html myli ale żal....

 

@tadzik

net error może być spowodowany:

-brak .net framework 2.0 lub nowszy

-włączony loopback

-brak połączenia z serverem(aby to naprawić przed lognięciem sie na bota włącz kilka razy "Silkroad" aby klient połączył się z serverem jesli sie połączy to bedzie można nacisnac start oczywiście nie naciskaj tylko zamknij i wtedy odpal bota)

 

 

@nuclear

Spróbuj odinstalować .NET 3.5 i zainstalwoac 2.0 pamiętam ,że było też coś z aktualizacjami systemu, może restart systemu?

Opublikowano

Być może na pierwszej karcie odznaczyłeś "Pickup". Wiem że w ostatnich crackach tbota nie działał filtr itemów, wiem że to nie jest crack ale być może problem wciąz jest.

 

 

@Boltx

speed drug - uzywaj/kupuj rolki przyspieszenia

auto tidy bag - automatycznie wyczyść torbę (wykłada itemy, alchemie tez, do depo)

Opublikowano

O dzięki pomoglo ej a co to oznacza use speed drug .auto tidy bag

Zakaz handlu na forum

Coming

Opublikowano

Może poprostu nie zapisałeś . Wlączyłeś F5 zaznaczyłeś fajki dałeś Start Trening i wylączyłes F5 - Zaznacz dane opcje a następnie zapisz - na dole masz przycisk save... - nie wiem czy pomoge ale mogło się tak stac bo tylko ty masz taki problem

<div align="center"><img src="http://img183.imageshack.us/img183/9551/sygnayv7.png" border="0" class="linked-sig-image" /></div>

Opublikowano

U mnie było wszystko ładnie, pięknie ale gdy nacisnąłem start training pokazały się tradycyjny informacje "u haven't load script u ccan't loop training" "begin to bot after 5 sec..." i kiedy 5 sec minęło - crash silka lub bota nie wiem czego oba = brak odpowiedzi...

 

//

Nikt nic tutaj nie poradzi?

Opublikowano

a ja mam cos takiego ze wszystko ladnie sie odpala wybieram serwer wbijam conect i wywala sie do pulpitu wiecie moze sco sie dzieje ?

Opublikowano

no sluchaj wiesz ze nie ale tam juz byl jakis wpisany i myslalem ze on jest po to zeby to za free dzialalo. a konta nie mam

Opublikowano

Witam

Ja mam taki błąd.

Z botem normalnie wchodzi do gry ale kiedy wpisuje Login i pw i wciskam login, Wyrzuca mnie momentalnie z gry

Z góry dzieki za help.

Opublikowano
no sluchaj wiesz ze nie ale tam juz byl jakis wpisany i myslalem ze on jest po to zeby to za free dzialalo. a konta nie mam

 

wpisz w bocie nazwe swojego konta w silkroad na ktore chcesz sie zalogowac i pwinien wejsc tez mialem taki problem

Opublikowano

mam problem z botem, kiedy klikam login i laduje mi sie gra po chwili pokazuje mi sie blad Net error i pisze you are disconnected from the server prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu:)

Opublikowano

Kurcze zrobiłem wszystko. Napisałem w acount moj nick . i wciskam Login wchodzi do gry wpisuje login & PW i co? Wywala mnie do pulpitu jak ktoś wie co z tym fantem zrobic to proszę go o pomoc.

Z gory dzieki.

Opublikowano

Podczas wlaczania tbota, po logowaniu zaraz przed uruchominiem gry pojawia sie bład "Load RecSend.dll" Potem silk normalnie się włącza, jednak gdy nacisne Start Taining, tbot wraz z silkiem się wyłącza ~~

Robiłem reinstal silka i sciagałem tobota z dwoch linkow powyzej ale dalej ten shit.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...