Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Sposob na glowstone w masowych ilosciach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam wiec otrzymalem 5% to trzeba brac sie do roboty:P

Dzisaj opisze wam sposob jak w latwy i tani sposob zdobyc glowstona na serwerach z craftbookiem:)

A wiec bedzie nam potrzeba

10 redstone(czym wiecej tym lepsza wydajnosc)

Lopata(nieobowiazkowe)

Piasek dusz (czym wiecej tym lepiej)

1.Wiec tak kopiemy dol o powierzchni (wstaw ilosc redstona-1) kratek kwadratowych o glebokosci

20110827124605.png

2.Wypelniamy go redstonem

20110827124619.png

3.Nad redstonem kladziemy piasek dusz

20110827124635.png

4.Do red stona w dole podlanczamy dzwignie Klikamy na nia i piasek dusz zmienia sie w glowstona:)

20110827124644.png

Niedlugo nagram filmik.

Pozdrawiam licze na sciagniecie 5%

Edytowane przez Zaxer

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Bedzie filmik tylko teraz szkola do nocy w niej siedze i nie wiem kiedy ogarne chwilke a scenery nawet mam zrobione tylko na innym kompie. Liczy sie tresc a nie wyglad.

ps jak znales to dlaczego nie dales?

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Nie kumam za bardzo ale wazne ze jest ;)

 

Napewno sproboje,

 

Dodaj Ss'y i popraw estetyke

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Może i tut jest potrzebny ale tak naprawdę to tutaj za dużo się nie popisałeś ponieważ estetyka beznadziejna do tego to jest 5min roboty,dodaj jakie ss i będzie dobrze :)

Pomogłem Kliknij

axyc.png

wub.gif

Opublikowano

Kurde - tu mialo byc przeklenstwo. Ile razy mam pisac ze bedzie filmik a scenery moze jutro...

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ehh.... taki ktoś wszedł na serwer z falsebookiem przypadkiem podłączył dzwignie do soul sanda i "OOO Ameryke odkryłem ! "

przecież sam autor na bukkicie o tym pisze , na yt jest masa filmików a to , że nikt nie robił poradnika to tylko dlatego że to jest oczywiste :|

Taki temat powinien znaleść się w koszu :|

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...