Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mcfriends[Dedyk][Role-Play][40 slotów]Zapraszam!


Remik123456

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodam jak włączę serwer :)

Kopiuję właśnie całe FTP na nowy hosting :)

 

Oto nowe IP Serwera

188.165.215.153:25063

 

Gdy wszystko zgram będzie ON

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Opublikowano

@up

Podaj to w pierwszym poscie na 1 stronie bo te sieroty nie znajda.

 

@edit yyyy... gralem tyle czasu a teraz pokazuje ze brak dodania do white listy ?

dodaj jeszcze raz.

Nick xSuu

Opublikowano

xSuu zostaniesz dodany do WL tak jak i cała reszta gdy skończymy naprawiać pluginy.

Bo w raz z nowym hostem wystąpiły małe problemy.

Ale dziś , i to już niedługo serwer będzie sprawny ;)

43 sloty i 0 lagów ;)

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Opublikowano

Serdecznie zapraszamy :)

Więcej slotów :)

Lagi wyeliminowane :)

Jak znajdziemy plugin ograniczający resp potworów to i one zawitają :)

 

f3.owncraft.pl:25063

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Opublikowano

Polecam serwer ZERO LAGÓW i bez żadnych wkurzających dzieci, których można spotkać na innych serwerach.

Mój nick Esserin.

Opublikowano

Miło było,fajnie jednak czas się rozstać.Nie byłem widocznie najlepszym Adminem...Może w przyszłości wrócę do serwerów ale narazie dajmy spokój:)

 

 

 

Pozdrawiam Ramzex...

Opublikowano

Odradzam serwa z swoich powodów... Widać jaka ''MIŁA'' administracja ale Cieszę się że padł hostem był 12 letni dzieciak o nicku : ''Remik '' z mc speeda :>

Nie wiesz co to skillsy?

 

 

Zbieram Laajki :D

 

 

Tu będzie sygna . By Baksiu :D

 

Juuż zamówiona :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSRH - na zawsze w naszych sercach! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...