Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mcfriends[Dedyk][Role-Play][40 slotów]Zapraszam!


Remik123456

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

proszę o dodanie: misiek. Z góry dzięki ;]

Skrypty, na których wbijam elo:

 

Champs:

  • BeastyRiven
  • Honda's Syndra
  • Cass du Couteau
  • CassWhoop
  • Shadow Vayne

Utility:

  • Flash Juke Assistant
  • Where Did He Go
  • Activator
  • Perfect Ping
  • I hate your Wards

Inne:

  • SAC: Reborn
  • SOW

 

 

Opublikowano

Serdecznie zapraszamy ;D

Chcecie pobawić się z Monsterami ? ;)

Na Mob arenie moby i nagrody ;D

 

A Oto HeadAdmin Ramzex w Akcji z Monsterami;D

20110913115952.png

20110913120207.png

 

Naprawdę można się u nas nieźle zabawić :) 3 Areny i teraz "Rośnie" nam stadion lekkoatletyczny w związku ze zbliżającym się sprintem i innymi sprawami w 1.8 ;D

 

 

Też dodam jedną fotkę z samym sobą ;D

20110913120648.png

 

Mobarena w całej krasie. Zmieniamy wygląd areny za pomocą "schematic"

70565290.png

 

Pozdrawiam MrScythe ;)

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Opublikowano

Polecam serwer... Mili Admini i Moderatorzy, fajna atmosfera na serwie, dużo możliwości. Serdecznie zapraszam. W grze zwię się pikinier20...:D

max 800 x200

Opublikowano

Serwer czeka na aktualizację 1.8 więc zapraszamy.Jak wczesniej było napisane został wybudowany specjalny stadion na różnorodne eventy jak i w trakcie budowy jest miejsce do trenowania strzelania z łuku.

 

Codziennie o godz 15-18 odbywa się event polegająćy na biciu się na MobArenie z monsterami..

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do wspaniałej gry:)

 

 

 

Whitelist pod tematem lub na naszej stronie :)

 

(gdy wejdziecie bez whitelist wyswietli sie komunikat ze strona)

Opublikowano

Nie martw się :) Kiedy tylko będzie sprawny bukkit itd od razu wchodzimy na 1.8 :)

Wolimy być pewni niż potem być zmuszeni robić cofkę ;)

MgrJoint dodany ;)

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Opublikowano

1.8 będzie wtedy kiedy będzie rekomendowany bukkit a nie bukkit robiony przez amatorów ;)

Lepiej poczekać 2 ,3 dni niż ryzykować cofkę i konsternację wśród graczy.

Nie martwcie się , my też już chcielibyśmy grać w 1.8

bo na premium za bardzo bez 1.8 nie wejdziemy

no cóż, zawsze możecie wrzucić plik minecraft.jar z 1.7 ;) ja np. zgrałem pliki i moge grać i tak i tak a również posiadam premium :)

Ale Twierdzę iż w tym tygodniu będzie godny zaufania bukkit więc przejdziemy na 1.8 :)

 

ps. Gr4cek dodany :)

Nie reklamujemy serwerów Minecraft w sygnaturach.

 

 

 

ptaki9wudw3.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...