Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozpoczęcie Roku Szkolnego


diablo660

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cieszysz si? , ?e znowu 9 miesi?cy szko?a ???

    • Tak
      14
    • Srednio
      16
    • Nie
      14
    • O k****a znowu nauka !!!!!!!! J***? T* xD
      36

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja się średnio cieszę, bo do 6 klasy -.- Testy kompetencji itp. -.-

łoo k*rwa, rzeczywiście, musisz cały rok się uczyć żeby napisać ten łatwy i ogólnie gówno znaczący test... Do gim. bardziej patrzą na oceny niż punkty z testu. Zresztą jak znam życie pójdziesz za kumplami do rejonu.

 

@topic

w miarę się cieszę.

Opublikowano

up a w tej 3 technikum masz geografie, chemie, fizyke i biologie?

 

A no mam, Technikum Elektroniczne, w tym 6 godzin Pracowni, 2 razy w tygodniu... 4 dni do 16 ;/

Miałem nadzieję że będzie lepiej, no ale cóż ;/. Do tego doszło mi parę przedmiotów typu PPom ;/

Opublikowano

Heh

 

Ja 1 GIM... Ale lipa ... że wgl jest ' To ' Obowiązkowe ;D

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

Opublikowano

po 3?

 

Ja czegoś takiego nie miałem xD

 

Napisałem ogólnie ile mam, w całym tygodniu :)

 

2x UCyf mam w poniedziałki

4x PE_nik Pierw we wtorki a potem następne 4x w czwartki

2x PEiE w piątki i 1x w poniedziałek

2x PPom we wtorki i 2x w środy..

Opublikowano

Hmm. Ja już idę do 3gim. W końcu ostatni rok gimnazjum . Potem technikum i oby było fajnie :) Jeszcze tylko ten egzamin nie był trudny z części matematyczno-przyrodniczej i będzie ok. ;>

ZBIERAM ---

Opublikowano

Nom A dyrka jak zawsze nawijała na rozpoczęciu o bezpieczeństwie <_<

Widziała ze uczniowie kręcili swój temat ale i tak gadala xD

Daj minusaaaa!!!

Opublikowano

ja pierdole...

 

idę do 1 TECH.

 

zero kolegów.

 

Mam dziewczynę więc jedyny fajny fakt że poznam nowe dziewczyny nie jest taki pocieszający :D

 

Jakoś dam rade.

No, w technikum poznasz masę zajebistych dziewczyn.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...