Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozpoczęcie Roku Szkolnego


diablo660

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cieszysz si? , ?e znowu 9 miesi?cy szko?a ???

    • Tak
      14
    • Srednio
      16
    • Nie
      14
    • O k****a znowu nauka !!!!!!!! J***? T* xD
      36

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko będzie dobrze o.O

Co do kocenia, to dawno wyszło to już z mody. Jak poszedłem do gimnazjum, nawet o tym nie słyszałem, żeby kogoś szczególnie kocili czy coś :)

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość malutki688
Opublikowano

Jak mysle o wsawaniu rano to dostaje pird.... xD

Ide do 1 klasy liceum i nie wiem czego sie spodziewac.Do 3 klasistow...Moim zdaniem w ttym roku egzamin bedzie w chuj prosty.

Opublikowano

@UP -Prawda, bardziej poje****go od tego w tym roku nie da się zrobić. Human - sama historia. Na matematykę nie narzekam, ale zawsze jakoś mi szła ;p

Opublikowano

Jak na razie nie mogłem zasnąć więc wbiłem na kompa.

Ogólnie cieszę się że znowu będzie zajebiście codziennie widzieć kolegów i w ogóle beka będzie, ale martwi mnie to, że muszę się teraz zacząć dobrze uczyć żeby dobrze egzamin napisać i się do dobrej szkoły dostać :<

Ale myślę że jakoś dam radę.

 

 

kurwa mać.

classes06.png

Opublikowano

@up ja mam tak samo ;(

 

Chociaz raz dostane pachem tam raz na tydzien dac 2 zl i spokoj xD

Nie żeby coś, ale śmierdzi Mi to syndromem ofiary.

 

Top:

Ja się z jednej strony ciesze, bo choć trochę odpocznę od ciągłego przypierdalania się ze strony matki.

 

Btw. Pozdrawiam 3 gimnazjum. Wy teraz 6 testów macie?

Opublikowano

Ja osobiście nie nawidzę szkoły ^^

 

Bo to juz 3 kl i ten jebany test.

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Mam zajebistą klasę żadna lekcja nie jest nudna więc nie żałuje

Ja idę do 2 technikum, ostatni rok fizykii, chemii, geografii, biologii <3

 

 

No to mamy tak samo

s2c77Oa.png

Opublikowano

Ja idę do 2 technikum, ostatni rok fizykii, chemii, geografii, biologii <3

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

ja ide do 2 klasy technikum i średnio sie ciesze bo znów nauka i wstawanie przed 6 lecz podobnie tak jak meth0d mam ostani rok fizykii, chemii, geografii, biologii

1388363882-U262029.png
Opublikowano

ja pierdole...

 

idę do 1 TECH.

 

zero kolegów.

 

Mam dziewczynę więc jedyny fajny fakt że poznam nowe dziewczyny nie jest taki pocieszający :D

 

Jakoś dam rade.

9a01b4d8baee7877bf53e89f470a54e8.gif?1311669849

Opublikowano

Ja do 2 klasy gim. i dobija mnie fakt wstawania o 6:30 rano...

 

Zwłaszcza że niedawno wstawałem o 13 :P

Do 2 technikum

76561198090890807.png

Opublikowano

No tak.

 

Pierwsze wrażenie z nową klasą?

 

Masakra. Jakiś koleś w glanach i kapelusiku.

Mądrala, naćpany koleś. żadnej Ładnej laski.

Masaakra.

 

 

i jeszcze jutro tam wracać ;x

9a01b4d8baee7877bf53e89f470a54e8.gif?1311669849

Opublikowano

No więc tak, miało być super, no ale wszystko się zjeb... :C 4 dni w tygodniu do 16 ;/ uroki klas 3 technikum ;/. Do tego ten semestr jest krótszy, trwa do Grudnia, więc mało czasu a w ch*j roboty ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...