Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[info]Gracz na 7 miejscu dostał BANA


bartosz13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurwa żałuje że ja nie nakręciłem jak grałem :s

 

 

Trzeba było korzystać :D Taka szansa jest jedna na milion Więc jeżeli widzicie że ktoś powerleveluje to nagrywać gnoja niech POLACY pokażą że z nami nie ma żartów , że potrafimy być lepsi niż niemieckie nx KIDy ^^

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

Szkoda takiej rangi :( ..

Tak samo MuKQKQ ,miał dużą range ... a cisnoł na hacku ...

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

bardzo dobra robota ze strony polaka pogratulować zdobyczy ^^ mój rekord i jedyne osiągniecie to zbanowanie COLONEL II z hiszpani nick CaZiKe__

bez youtuba

Opublikowano

Banned na 28lat wow xD zapewne po takim czasie zapomni już o tej grze ^^

 

niewiadomo czy dożyje :D

 

 

Fajna sygnaturka :D

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

hahha, skoro wbił już 1lt5 to zobaczymy jutro na erbaz...czy ktoś będzie miał ponad 600k expa o ile się nie myle...według mnie to nie wykonalne...


ehh.:)

Opublikowano

hahha, skoro wbił już 1lt5 to zobaczymy jutro na erbaz...czy ktoś będzie miał ponad 600k expa o ile się nie myle...według mnie to nie wykonalne...

 

600k exp w dzien ?

No realy...

 

150 to raczej max ...

9368_gold.png

Opublikowano

Nikt nie powiedział że w dzień ;)

On miał to konto od 2LT ! Grałem z nim na TT :)

Szkoda że tak mało ludzi z top gra eliminacje

Tylko raz w życiu miałem okazje grać z SLR ...

jednym słowem jego skill to porażka :D

sygnayr.png
Opublikowano

Nikt nie powiedział że w dzień ;)

On miał to konto od 2LT ! Grałem z nim na TT :)

Szkoda że tak mało ludzi z top gra eliminacje

Tylko raz w życiu miałem okazje grać z SLR ...

jednym słowem jego skill to porażka :D

 

Jego skill na Eli to porażka dlatego,że :

1314731803-U144516.png

nakurwia same black lungi ;x

9368_gold.png

Opublikowano

Grałem z SLR i bodajże MukQKQ na junk flea, oma. Imo mnie cisneli z p90tr, ale kilka razy urwałem fraga.

Mimo tego, największy skill mają na fireteamie, typowy gracz z 2lt może ich zjechać.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Panowie, chyba odbiegamy od głównego tematu.

 

Zamykam w obawie przed offtopem. Kto będzie chciał to sobie poczyta.

 

Miłego (przed)ostatniego dnia wakacji

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...