Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ExtremeCraft]FreeBuild][24/7][Dedykowany][WL Express] Zapraszamy KLIKAJ! to serwer dla ciebie i twoich kolegow!


zybeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: fafnir88

Wiek: 14

Dlaczego chcesz grać: Szukam serwera do gry z kolegami no i trafiłem na ten. Mam nadzieję że będziemy mogli na nim długo grać.

Opublikowano

Imię: Odisz

Wiek: 14

Dlaczego chcesz grać: Szukam serwera do gry z kolegami oraz szukałem serwera freebulid

Opublikowano

Chwilowa przerwa techniczna do odwolania!

homepage04.jpg

___ __ _ _ ____ ____ __ ____ __
/ __) / \ ( \/ )( __)(__ )/ \(__ )/ \
( (_ \( O )/ \/ \ ) _) / _/(_/ / / /(_/ /
\___/ \__/ \_)(_/(____)(____)(__) (_/ (__)

Opublikowano

Imię: Adam

Wiek: 15

Dla czego ten serwer ?: Mam ochotę pograć bez łosiowatych dzieci neo udupiających i bijących wszystkich i wszystko, znam ortografię i posługuję się naszym, a nie innym językiem.

Nick w grze: Edgarek

Opublikowano

Czemu WL?? AAA to przez te prace techniczne.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Imię:Michał

Wiek:11lat

Nick:Darel12

Dlaczego ja?:bo spodobalo mi sie to co w opisie servera oraz dlatego że szukam fajnego servera

TS3:Mam,Ale micro mi nie działa

Opublikowano

Imie: Mateusz

Wiek: 16 lat

Dlaczego chcesz grać: Yyy chyba wiadomo bo mi się gra podoba i mi się nudzi ? (Głupie pytanie zadawane przez administracje na każdym serwie -.-)

Nick: Matesh

TS3: Mam

2w4gxes.jpg

Opublikowano

mie: Jakub

Wiek: 14 lat

Dlaczego chcesz grac: nudy, nudy, nudy. a serwer sie fajnie zapowiada

TS3: Mam, ale nie gadam jak gram.

Dodaj: Blatts

Premium: Tak

---

 

Opublikowano

mie: Jakub

Wiek: 14 lat

Dlaczego chcesz grac:fajny serw

 

Dodaj: Blatts

 

 

1.Jesteś idiotą bo nazywasz innych idiotami

4.Jesteś idiotą bo nie widzisz że niema 2 i 3 punktu

5.Jesteś idiotą bo to sprawdziłes

6.Jesteś idiotą bo widać że jesteś aż tak zdesperowany że wżucasz takie ,,GÓWNO" do internetu

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Imię: Michał

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać: Reklama serwera wydaje się być dobra. Chcę sprawdzić jak sie gra na serwerze i czy bedzię ciekawie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Imię:Krakers

Wiek: 14

Dlaczego chcesz grac?: jestem ciekaw czy server jest ogarnięty i dobry do gry w Minecrafta:D

Opublikowano

nick: apostrof

Wiek:13

Dlaczego chcesz grać: Serwer wydaje się ciekawy ciekawe pluginy.Lubię budować,jestem kreatywny i napewno poprawię to i owo na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...