Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SV][24/7][OSADY][DEDYK][150slotów]TheMineCraftSV


SpixXxel

Serwer premium czy non?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer ma zosta? non-premium czy only-premium?

    • Koniec z piratami!
      29
    • Prosze, zostaw serwer dla piratów!
      112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Za#$#!@ naprawdę polecam

 

@Ps zapraszam do osady jakby co pytać (EmoTikonka)

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

Serw jest inny jak tutaj ludzie pisza my czekamy juz 1h na cuba i anty pvp i admin ma to gdzies nie polecam ale poczekam

i jest adm online

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

nie polecam ; )

administracja nie ogarnieta, ma EPICKIE wpadki z poprzednich serwerów, od takich osób możecie oczekiwać cuba pare godzin.

 

ZDECYDOWANA strata czasu na tym serwerze.

:)
Opublikowano

nie polecam ; )

administracja nie ogarnieta, ma EPICKIE wpadki z poprzednich serwerów, od takich osób możecie oczekiwać cuba pare godzin.

 

ZDECYDOWANA strata czasu na tym serwerze.

 

 

AreQ kochanie, te "EPICKIE wpadki" były na twoim serwerze kochanie.

 

PS. Pozdrawiam www.metinayt2.pl ;]

Opublikowano
Serwer Za#$#!@ naprawdę polecam

 

@Ps zapraszam do osady jakby co pytać (EmoTikonka)

 

Całkowicie cofam to co powiedziałam ... Administracja nie reaguje na grief. Na cuba czeka się kupę czasu a na dokładkę dostałam bana na 10min i to nie wiem za co ... (chyba za to że powiedziałam że admin sobie siedzi ... to jest normalnie jakiś żart ...)

 

Może się coś zmieni choć w to wątpię

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

Całkowicie cofam to co powiedziałam ... Administracja nie reaguje na grief. Na cuba czeka się kupę czasu a na dokładkę dostałam bana na 10min i to nie wiem za co ... (chyba za to że powiedziałam że admin sobie siedzi ... to jest normalnie jakiś żart ...)

 

Może się coś zmieni choć w to wątpię

 

Popieram

Opublikowano

Całkowicie cofam to co powiedziałam ... Administracja nie reaguje na grief. Na cuba czeka się kupę czasu a na dokładkę dostałam bana na 10min i to nie wiem za co ... (chyba za to że powiedziałam że admin sobie siedzi ... to jest normalnie jakiś żart ...)

 

Może się coś zmieni choć w to wątpię

 

 

1.Chciałaś żeby admin tepał ciebie i twoich "kolegów" (to jest survival)

2.Chciałaś żeby admin robił dzień (to jest survival)

3.Złamałaś ok. 3 punkty regulaminu + spam

4.Ten pan nademną to ten twój "Kolega"

Opublikowano

AreQ kochanie, te "EPICKIE wpadki" były na twoim serwerze kochanie.

 

PS. Pozdrawiam www.metinayt2.pl ;]

 

Każdy wasz serwer to gówno i nigdy nic wam nie wyszło. W dodatku, żadnych "epickich wpadek" u mnie nie było.

A AYT2 padł nie przez wpadkę : P

 

Pogódź się z tym że nie potrafisz robić serwerów.

 

Jak wcześniej - nie polecam. Każdy kto tam gra przekona się o nieudolności administracji.

:)
Opublikowano

Nie polecam , nie ma /jobs , /money i wielu innych ciekawych pluginów, a do tego LAGI !! Serwer bez sensu ...

Opublikowano

Po co ci 500 slotów jak nie zapełnisz nawet 50.

 

"Moje gówienko"? Chyba nie wiesz o czym mówisz. Mój serwer jest ogarnięty, bez lagów i ma sprawdzoną administrację a nie kolegów z podwórka.

 

Niech sobie stoi, konkurencji nie robi.

 

 

1.Tak gówienko

2.Może i ogarnięty a z kąd masz mapkę ? ;]

3.Ostatnio widziałem tą twoją sprawdzoną administracje, ja nie daje admina/moda po koleżeńsku (tak jak robisz to ty)

I NAJWAŻNIEJSZE! JEŚLI NIE ROBI CI KONKURENCJI TO SIE OD NAS ODWAL!

PISZĄC TU CO CHWILE UDOWADNIASZ TYLKO ŻE JESTEŚ IDIOTĄ

JA CI NIE WBIJAM DO PUBLIKACJI I NIE PISZE O TWOIM GÓWNIE

 

PS. Nie zamierzam więcej odpisywać na twoje głupie komenty, z twojego lub innego konta (np. Twoich "sprawdzonych adminów")...

Opublikowano

1.Tak gówienko

2.Może i ogarnięty a z kąd masz mapkę ? ;]

3.Ostatnio widziałem tą twoją sprawdzoną administracje, ja nie daje admina/moda po koleżeńsku (tak jak robisz to ty)

I NAJWAŻNIEJSZE! JEŚLI NIE ROBI CI KONKURENCJI TO SIE OD NAS ODWAL!

PISZĄC TU CO CHWILE UDOWADNIASZ TYLKO ŻE JESTEŚ IDIOTĄ

JA CI NIE WBIJAM DO PUBLIKACJI I NIE PISZE O TWOIM GÓWNIE

 

PS. Nie zamierzam więcej odpisywać na twoje głupie komenty, z twojego lub innego konta (np. Twoich "sprawdzonych adminów")...

 

Ty udowadniasz, że jesteś idiotą pisząc takie posty. Idź do sklepu po słownik, potem wchodź na MPC

Opublikowano

1.Tak gówienko

2.Może i ogarnięty a z kąd masz mapkę ? ;]

3.Ostatnio widziałem tą twoją sprawdzoną administracje, ja nie daje admina/moda po koleżeńsku (tak jak robisz to ty)

I NAJWAŻNIEJSZE! JEŚLI NIE ROBI CI KONKURENCJI TO SIE OD NAS ODWAL!

PISZĄC TU CO CHWILE UDOWADNIASZ TYLKO ŻE JESTEŚ IDIOTĄ

JA CI NIE WBIJAM DO PUBLIKACJI I NIE PISZE O TWOIM GÓWNIE

 

PS. Nie zamierzam więcej odpisywać na twoje głupie komenty, z twojego lub innego konta (np. Twoich "sprawdzonych adminów")...

 

1. mylisz się

2. mapki:

 

Survival = czysta

FB = moja

RP = nowa, wspólna wielu graczy

3. dziwne. nikt nie ma admina oprócz mnie

 

a co do dalszej części - po prostu nie chcę narażać graczy na stracony czas na twoim serwerze.

ad. że nie wbijasz do publikacji? buahahah : ) To skąd te twoje 4 posty jaki to mój serwer gówniany i nie tylko?

 

a na sam koniec dodam że ja sam piszę, nie mam multikont, możesz poprosić administrację MPC o sprawdzenie jeśli chcesz.

:)
Opublikowano

raquo odpisz na moja wiadomosc na PW aha a co do serwera to wielka jedna lipa ja gralem 16 osob na serwerze albo cos w tym stylu ale u cb ? moze gra osob tyle co mam szuflad w biurku (3 + 1 pulka czyli ty...)

Nie ma co grac nie polecam i tyle serwer to 1 wielka lipa...

 

Jesli to popieracie licze na ++++++++

 

EDIT:Mylilem sie co do serwera to jest wieksze dno niz myslalem...

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

AreQ, nie wiem co ty im dajesz za te komenty.

Pewnie to twoi "gracze"

Ale spooooko niedługo już nie będę się reklamował na MPCforum (strata czasu)

Opublikowano

Spixxxel odpowiesz na moje pytanie ??

 

Jeśli będę się lepiej zachowywać. Mam szansę na unbana ???

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

Srewer to lipa . Wychodzę ze spawnu 3 ludzi z diaxami się na mnie rzuca . Działki również nie można dostać .

Opublikowano

Srewer to lipa . Wychodzę ze spawnu 3 ludzi z diaxami się na mnie rzuca . Działki również nie można dostać .

 

No człowieku, ogarnij się.

Przecież na tym polega survival.

To że ktoś Cię zabija na tego typu serwerze to normalka i nie wiem po co na taki wchodzisz jak masz się później żalić.

A z tego co widzę na serwerze są rozdawane działki.

Opublikowano

Srewer to lipa . Wychodzę ze spawnu 3 ludzi z diaxami się na mnie rzuca . Działki również nie można dostać .

 

 

Spawn ma dosyć dużego cuboida...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...