Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 


Witam,


 


 


Gram sobie od paru dni na koncie kuzyna bo mi dał a mi się od nowa grać nie chciało  :)


Chciałam sobie pochwalić wiem może to wydawać sie trochę śmieszne ale co tam  :)


 


http://scr.hu/2cwf/vxjau


udało wam się kiedyś lepiej ? :)


 


Pozdrawiam Justyna 


Daj Like jeśli mam rację ;p 

Opublikowano

Nic specjalnego dziś. :(

 

 

 

6281714185853911301026.jpg

8360914185853911301026.jpg

 

 

 

 

 

3207214185853921301026.jpg

9572614185853921301026.jpg

8112214185853931301026.jpg

 

 

 

Jak jest ktoś zainteresowany, to mogę wrzucić powtórki na YT.

Opublikowano

"Rekordem expa nie grzeszysz" ~Kyra 2014.

Po tak dużej ilości rozegranych bitwach to słaby wynik.

 

 

W końcu mam As'a na E 25. :P

 

905991419041677635359.jpeg

 

807211419041801635359.jpeg

 

329921419041814635359.jpeg

Opublikowano

Widzę nie liczysz swoich bitew na poprzednich kontach, musiałeś aż nick zmienić bo wszyscy Cię cisnęli ?

Ja przynajmniej tego nie musiałem robić na churchilu III :)

I skończ już z tym bo się tylko pogrążasz, szkoda, że nie zrobiłem ss jaki ból dupy miałeś na priv w wocie.

Już nawet w klanie ktoś wspominał o tobie, że idiotę z siebie na forum wotowskim robisz.

72397561289976418618.jpg

11970457420449763550.jpg

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Wynik nie jest jakiś legendarny(na tym czołgu mam rekord 3 341 obrażeń), ale bardziej chodzi mi o 2 odznakę biegłości na D.Maxie <3

224101419090317699239.jpeg603911419091219699239.jpeg

 

Opublikowano

Widzę nie liczysz swoich bitew na poprzednich kontach, musiałeś aż nick zmienić bo wszyscy Cię cisnęli ?

Ja przynajmniej tego nie musiałem robić na churchilu III :)

I skończ już z tym bo się tylko pogrążasz, szkoda, że nie zrobiłem ss jaki ból dupy miałeś na priv w wocie.

Już nawet w klanie ktoś wspominał o tobie, że idiotę z siebie na forum wotowskim robisz.

 

 

Skoro myślisz, że zmieniłem nick, bo mnie każdy cisnął to jesteś w ogromnym błędzie. Nick zmieniłem, bo każdy u mnie w klanie zmieniał na ,,bekowy". ;)

Ja również nie musiałem grać CH III, bo równie epicki zrobiłem na T37. Co do ostatniego zdania nie wypowiem się, bo nie mogę.

Skończ ciągle człowieku prowokować.

 

Taka sobie bitwa na 13 90. Szkoda, że porażka, ale bywa (załoga do kasacji, wiem).

433481419200309635359.jpeg

Opublikowano

 

 

Witam,

 

 

Gram sobie od paru dni na koncie kuzyna bo mi dał a mi się od nowa grać nie chciało  :)

Chciałam sobie pochwalić wiem może to wydawać sie trochę śmieszne ale co tam  :)

 

http://scr.hu/2cwf/vxjau

udało wam się kiedyś lepiej ? :)

 

Pozdrawiam Justyna 

 

sciagnij mody a bedzie lepiej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...