Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jaka różnica pomiędzy MT2 PL a US?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram na S8. Woj 45 i ceny tak oszalały, że... szok. Teraz się zastanawiam nad przejściem na US, ale jaka różnica jest pomiędzy tym a tym? exp? kasa?

JEŚLI POMOGŁEM DAJ +!

Opublikowano

ogółem to samo lecz za misje do 22 lv dostajesz 90-99% za ich wykonanie.

częściej eventy i przede wszystkim ogarnięta administracja + 0 hackerów.

Opublikowano (edytowane)

us lepszy niż pl oraz kr : ) tanio i fajnie . pozdro

Edytowane przez ' Reload

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Opublikowano

Na pl'u nie opłaca się grać chyba ,że masz dużo kasy, ponieważ ceny są masakryczne. Na us jest wszystko lepsze niż na Pl. A w szczególności miła atmosfera.

Opublikowano

to prawda ze na tym co.kr dająna starrt rekawidze podnoszenia yang itp ?

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...