Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Czy warto zakupić tą postać?


WskoczPodKoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie, co za debil wydaje 2 stówy na metina ?

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

Opłaca się lecz ... ten level co ma sam byś wbił Szybko ;) (nie ze w kilka dni) kilka miech a za 200 zl to możesz kupić dla siebie Eq dla konta ;). Moim zdaniem nie opłaca się zakupywać kont ponieważ to ta osoba może cię oszukać czy coś... dlatego ja polecam żebyś sam wbił

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Skille średnie jak na ten lv i to dagger.

Ja bym nie brał, wbij sam ten lv a za 200zl kupisz eq :)

 

Albo skontaktuj się z typkiem niech zleci z 50 zeta.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

yy bez przesady .. 200zł na metka to za duzo . wydaj 60zł i zamow sobie yang . oraz kup postac na allegro 75lv bez eq za 50zł . po tyle chodzą np. na onyks / agronas itp

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Opublikowano

Nie kupuj tylko sam wbij ten lvl i za pieniądze kup yangi na allegro. Na twoim miejscu tak właśnie bym zrobił.

Opublikowano

Moim zdaniem konto nie jest złe , skile nie są aż takie złe bo ktoś powiedział że na ten lvl powinien mieć lepsze lecz to za przeproszeniem gówno prawda , osoba która nie wydaje kasy na is musi czytać codziennie przez jakies 80 dni ku (przy dobrym szczęściu ) , ale także uważam że mógłbyś napisać mu na gadu ze jesteś w stanie dać np 100 zł ponieważ tam niema ekwipunku a te drugie 100 zł byś wydał na dobre eq , ale jak on nie zejdzie z ceny naprawdę się nie opłaca .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

Jak się nie opłaca ?

Po ile chodzą kamole na allegro ?

Pomnóż to x55...

550zł za sam skill na P, nie mówiąc o lvlu i skillach na G...

Potarguj się z nim, moze zejdzie do tych 150zł

52287137559562145640.png

Opublikowano

200zł za taka postać? hah juz lepiej kup woja 75lvl bez eq za max 75zł bez eq reszte wydaj na yangi i bd miał woja z b.dobrym eq i średnimi skillami

a co do aukcji to poukrywał fryzy żeby postać "nie była rozpoznawalna" ale zapomniał ukryć na 2 ss tam są jakieś fioletowe włosy ;)

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

nom co fakt to fakt , kup za 140zł postac a za reszte eq i bedziesz proo :D

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...