Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MASZ MOTOR,SuperMoto,Skuter Zajrzyj^^


AntyK00zak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zumico GR200(chińczyk)

Pojemność : 50ccm

Przebieg : 1300

Rocznik : 2011

Vmax : 80-85 (4biegi)

4 suw

 

Taki sam jak ten ;)

 

 

45832_0.jpg

 

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

Koyot od kingway'a (chinol)

50cc,

2009

4suw

Za 2,8k zł w jakimś tam salonie

Rzadko się psuje, ale jest po trzech wypadkach i go naprawiam (wymieniam plastiki, z 800stów pójdzie)

Spala może z 2,5l na 100

Z trzema blokadami, na razie nie zdejmuje

52287137559562145640.png

Opublikowano

Kymco Agility 50

Rocznik;2006

PRZEBIEG;9531

SPALANIE na 100km: 2l

Vmax;75

Cena; nowy ok.2500zł

c63705931138247248.jpg
Opublikowano

AdamS12

To sprzedaj i kup sobie YAMAHE NEOS naprawdę solidna jest i zrywna

4suw to największe badziewie jakie widziałem

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

@3up HAhahahah 50ccm i 4 cylindry ! ciebie poyebalo ?

Pojebało mnie ;D

Miało być 4suw

A cylindry napisałem bo właśnie o nich czytałem :D

My bad :(

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

szymeczek93Zdjecie096.jpg

Tą bestie dostałem na komunie xD jakieś 2,5 lata temu ;p

 

OPIS

 

 

Grupa: 50cc ekonomiczny

Zipp Steed 50 jest to bardziej sportowy skuter niz inne (chinczyki).

Jazda tym skuterem może dostarczyć wiele wrażeń.

Jest to model o sportowym zacięciu i wyglądzie.

Agresywne oblicze dodatkowo podkreślają duże 12 calowe koła.

Jest to jedne z najmocniejszych pozycji z chinskich skuterow.

Zablokowany Steed 50 posiada ponad 3.5 KM,a przy tym 4-suwowy silnik.

Przedni hamulec jest tarczowy, niestety tył to typowy bębnowy, wiec siła hamowania nie jest powalająca. Ciekawa linia nadwozia, koła 12cali, i żwawy silnik to główne zalety tego pojazdu.

273511408998783345728.png
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja też coś mam

 

Yamaha YZF 125 czerwono-biała po szlifie, ale wszystko naprawione (lekko się wyłożyłem na torze w poznaniu) ;)

Spalanie: nie przekracza 3l na 100km, na trasie max 2.5, a ja spokojnie nie jeżdżę.

Tłumik Leo Vince SBK, przy dużych obrotach jak nagle spadają strzela ogniem i co chwile bum bum. Jednym słowem motor wygląda i brzmi, a nie jeździ. Max nim jechałem 130hm/h bo jest poblokowany wszędzie gdzie tylko się da.

Rok produkcji 2009 teraz motocykl idzie na sprzedaż za niewielkie pieniądze. Cyfrowy licznik prędkości i 6 biegów w skrzyni. Jak na pierwszy motor jest superowy, bo jak na 125 to jeździ. Na światłach odstawiam autka do biegu numer 2/3 później nie mam szans :D

 

 

Teraz mam znów czerwono-białą Yamahe YZF R1 znów z tłumikiem L-SBK, potwór !!!!

 

raz, dwa, trzy i widzę chmury. Ten motor nie rozpędza się do 100km/h tylko do 200 :D 100km/h w 5-6sek? Pewnie da się szybciej, ale wolę nie ryzykować nakrycia się motorem.

 

PS. dzisiaj właśnie zdałem egzamin (za 1 razem) na kat. A wcześniej miałem tylko A1. Pozdrawiam napaleńców i życzę szerokiej drogi. Jamajkas !!!! ;)

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Miałem Suzuki DRZ125, 2005 rok, za 2k od znajomego.

wymieniam plastiki, z 800stów pójdzie

chyba 8 stów, gdyż 800 stów to 800 tysięcy. <3


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Benzer Indiana 4T

 

Duży i szybki(jak dla mnie) skuter(chiński)

Moc silnika : 4,75 km

Pojemność : 50cc

Przejechane: 1021 KM

V-Max:

80KM/h (prosta asfalt)

90km/h ( z wiaduktu a potem jest bardzo długa prosta ;] )

 

Zdjęcie pierwsze lepsze z google:

 

8.jpeg

 

 

 

I Tyle... prosze oceniajcie

Opublikowano

Nie oceniam skuterów bo się na tym nie znam. Nigdy nie miałem skutera, a jeździłem na nich tylko kilka razy. Ale wiem, że skutery 2T są denne. Niby mocniejsze, ale zważając na to, że pierdzą, trzeba robić mieszankę i silniki szybko padają to lipa straszna. Zresztą co z tego skutera 2T można wyciągnąć więcej? 5-10km/h ? i 1km przyspieszenia? Rozumiem motor 125 kiedy w 4T ma 15 koni, a w 2T 40 to jest porównanie, ale tylko w przyspieszeniu bo w pręd. maksymalnej jest to do 20km/h

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

ze zmulonej yzf125 na r1? masz jaja koleś, uważaj na zakrętach bo mamo kupa i leżysz ;) moto strasznie lata do góry przez zbyt lekki przód, na necie są poradniki nawet jak go odpowiednio dociążyć. Masz wersje 2002+ czy nie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam YAMAHE DT 50

2005r

v-max 100km/h

spalanie ?? ;dd

moc 12ps

sportowy tłumik leovince v6

na zimę mam oponki cross

sportowa kiera.

pozdrr

post-462960-0-95844200-1323510523_thumb.jpg

post-462960-0-39186900-1323510533_thumb.jpg

post-462960-0-72294200-1323510545_thumb.jpg

post-462960-0-73259000-1323510557_thumb.jpg

post-462960-0-01820800-1323510574_thumb.jpg

post-462960-0-63451600-1323510588_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...