Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MASZ MOTOR,SuperMoto,Skuter Zajrzyj^^


AntyK00zak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano. Chciałbym dziś was się popytać jakie macie motorki;)))

Może być to skuter, SuperMoto,Cross50,Skuter.

Mam SuperMoto!!!

Jest TO CPI SM 50

Rocznik;2006

PRZEBIEG;7400

SPALANIE na 100km: W mieście 4,5l, a w trasie 3/3,5l ;)

Vmax; 75km/h Jest zablokowany. Moduł, kupić wiekszą dyszę trzeba kupić, Gaźnik 19,5mm, i takie tam :>

Cena; 4200zł

Kiedyś miałem YAMAHE AEROX 2004Rok Vmax; 100km/h. PRAWDZIWA RAKIETA

Jeśli macie jakieś do mnie pytania chętnie ODPOWIEM i Pomogę.

JEŚLI MACIE MOTOR SKUTER SUPERMOTO wszystko co jeździ koniecznie wyłączyć dozownik :) Dlaczego? Odpowiedź będzie bardzo prosta: ZATARCIE Silnika. Lepiej robić własną mieszankę :>

Możecie też dawać wskazówki jakieś żeby motor mniej spalał:< i inne info.

Prosiłbym jeśli macie FOTY z swojego motorka. Ja dodam jutro :>

;)))

 

PS; Prosiłbym posługiwać się schematem wyżej dlatego że będzie łatwiej i milej się czytało :]

Pytajcie nawet jeśli chcecie kupić motor !! :) na pewno dostaniecie odpowiedź

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Panowie rozpiszcie się :P

Pokażcie jakieś foty jak to wygląda:P żeby inni też wiedzieli

POLECAM SCHEMAT:P

Jakieś uwagi:P?

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Ja mam:

Aprilia SR 50 R Factory

Rocznik: 2009

Przebieg: 6300km

Spalanie na 100: ok. 3L

Vmax: 80km/h

Bez blokad.

Dozownik jest off, ponieważ lepiej jeździ na samo-robionej mieszance.

18211856.jpg

Podsumowanie: Super skuterek, mało się psuję. Is good ;)

PS. Nie kupujcie skuterów (małe pojemności) na wtrysk. Często się psują!

BTW. Na zdjęciu nie ma jednego lusterka ;D

aqcu39P.png
Opublikowano

@up

A jaka cena była kupna ;P?

Bardzo mało Ci pali ;) naprawdę

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Wiesz ze spalaniem nie jestem pewny bo nie dokładnie nie sprawdzałem, tylko na oko :)

A cena to 5000zł (Używany, sprowadzony przez szwagra, miał na liczniku 1500)

(Chamstwo roczniki 2010 już są w granicach 10tyś zł)

aqcu39P.png
Opublikowano

matisz wiesz Aprila jest bardzo droga i bardzo ceniona. Jest szybka i zwinna, ale nie przepadam za nią pod względem wykonania wyglądu(sr to największe gówno) :D

 

 

ps; Liukaner :> ładna ta ninja tylko szkoda, że nie zielona. Byla by malinką ;D

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Ja mam zajebisty motor pali 2 litry na 100km pojemność 50cc jedzie aż 50 km/h

kosztował 2 miechy ziemniaków :D

8871.jpg

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano

@AntyK00zak

Tak, pod względem wykonania nie jest najlepsza.

Ale za to bardzo ładnie się prowadzi ;)

Moje plany na przyszłość: Pomalować na biało-zielony lub czerwono-biały. Przemalować koła. Pod względem technicznym jest oK.

EDIT: Może jutro dodam filmik ;)

aqcu39P.png
Opublikowano

a co będzie w tym filmiku ;ddd

ja jutro zrobię foty i postaram się dodać :>

a propo jaki masz tłumik sportowy seryjny jaki masz licznik calokrystaliczny? Firmy KOSO ? czy normalny:P;D?

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Ahh, zapomniałem.

 

Chuj, napiszę jeszcze jednego posta.

Chce ktoś kupić yamahe r1 trochę obdarta?

 

Pewnie warna dostanę, ale co tam, może ktoś się skusi.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Może byś łaskawie opisał. Może jest na jakieś stronie internetowej?

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

a co będzie w tym filmiku ;ddd

ja jutro zrobię foty i postaram się dodać :>

a propo jaki masz tłumik sportowy seryjny jaki masz licznik calokrystaliczny? Firmy KOSO ? czy normalny:P;D?

Seryjny tłumik, i licznik normalny ;>

aqcu39P.png
Opublikowano

Może byś łaskawie opisał. Może jest na jakieś stronie internetowej?

Jak ktoś będzie zainteresowany, to napisze na pw, gg.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

WSK 125 hardcore 3 biegowa

(wiejski sprzet kaskaderski)

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Jest TO Benzer Shaft (Honda motors)

Rocznik;2010

PRZEBIEG;700

SPALANIE na 100km: 4,5-6l.

Vmax; 75km/h Posiadam blokady, dopiero za rok je zdejme i zmienie gaznik cylinder i takie tam.

Cena; 4500zł

 

Jest To Kawasaki 636

rocznik: 2004

Spalanie na 100km: a chuj wie

Vmax: motor pod stunt

cena: 8900zl

zdjecie MINI.JPG taka tylko cala czarna Kawaszka ;f

Opublikowano

Malaguti Fifty

spalanie: w chuj

poj. 50ccm

2suw

rok prd. 1990

przebieg 11500

 

silnik Morini, jedzie jak pojebany

 

4biegi

 

malagutififty2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...