Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Recencje Telefonów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zrobiłem temat dla osób które będą kupować telefon, będą to recenzje :).

 

Sony Ericsson C702

 

Plusy:

-bluetooth,

-USB,

-SMS,MMS,Połączenia Wideo,

-Latarka,

-Aparat 3.2 MPx

-karta pamięci,

-pamięć startowa 179 MB,

-możliwość instalowania gier i aplikacji,

-e-mail,

-kalendarz,stoper,budzik itp.

-nawigacja,

-aparat,

-MP3 i dobra jakość dźwięku.

-odtwarzacz muzyki przy którym można pisać sms,grać itp.

-duży wyświetlacz,

-"bajery" z SE typu VideoDJ,MusicDJ itp.

-brak joysticka który się często psuje.

 

Minusy:

-brak IrDy(może się wydawać ale nie które osoby mają tylko irde),

-cichy,

-duży,

-czasami się tnie i nie wykrywa czasami innych włączonych urządzeń bluetooth.

 

Ogólnie telefon fajny :)

 

PS:Polecam kolor czarny :P

Opublikowano

Nokia 3310:

Zalety:

-dwukolorowy wyświetlacz,

-4 gry do własnego użytku

-możliwość dzwonienia

-pisanie smsów O_o

-dźwięki monofoniczne

-wyświetlacz LCD

-niezniszczalna

 

Wady:

-dużo waży

-spadają mi spodnie jak włożę ją do kieszeni

-brak bluetooth

-brak mp3

-brak radia

-brak aparatu

300 punktów dalej

-brak klawiatury qwerty.

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

Sony Ericsson K310i (prawdziwy klassik wśrod soniaków.)

Zalety:

-Da sie dryndać do kogoś

-Da sie do kogoś pisac ^^

-Można wypakować pamieć do zera a i tak nic sie nie stanie

- Po grzebaniu troche pod klapką można zrobić w nim ekran dotykowy.

Wady:

-Można go jednego dnia zgubić go 100 razy.

- mała pamięć

- brak radia blutucza

76561197995014005.png

Opublikowano

Ja bym potrzebował recenzji jakiegoś dobrego telefonu. Bo za niedługi okres wymieniam. Mam w Erze abonament ( bez komentarzy proszę ;D) i chciałbym pomocy w wyborze nowego ;D

EXPmIpC.gif

Opublikowano

nokia n73me

zalety:

1.Aparat 3.2 mpx z fleszem.

2.Drugi aparat z przodu 0.3mpx

3.Kamera video .

4.Odtwarzacz mp3

5.Radio

5.Można również w telefonie zainstaować nawigacje GPS z mapą Polski i nie tylko oraz z polskim lektorem i wtedy można używać telefonu jako nawigacji

6.zajebisty glosnik ;p

wady:

1.wiesza sie

2.brak akceleratora 3d

 

Opublikowano
Ja bym potrzebował recenzji jakiegoś dobrego telefonu. Bo za niedługi okres wymieniam. Mam w Erze abonament ( bez komentarzy proszę ;D) i chciałbym pomocy w wyborze nowego ;D

 

Jeśli przedłużasz umowę to fajnie by było jakbyś podał rodzaj pakieta ;D Ja bym teraz polecał fony SE c902-c905

 

SE w580i

 

Ogólnie:

 

Aparat 2 MPX

Radio

MP3

Pękają klawisze numeryczne

I mi coś bateria siadła szybko :(

Opublikowano

Makin

ja polecam nokie 5800 - sprawdź sobie w google, obajerowana po pachy, zajebiście gra, ogólnie telefon wyjebany w kosmos ;)

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano
Ja bym potrzebował recenzji jakiegoś dobrego telefonu. Bo za niedługi okres wymieniam. Mam w Erze abonament ( bez komentarzy proszę ;D) i chciałbym pomocy w wyborze nowego ;D

 

 

Polecam SE C905(2) w PLAY...

Wiem że ma aparat 5 MPx ;*

Opublikowano

@dice

Chyba wezmę ten telefon, na abonament :)

Też słyszałem o nim dobre opinie.

 

@Makin

 

Też mam w erze :)

Ale nie przedłużam z nimi bo mi fona za zeta nie chcą dać, w ogóle taniej nawet.

loadinga.gif

Aby zobaczyć sygnaturę wrzuć monetę

beztytuu3g.jpg
Opublikowano

Sony Ericsson K700i

 

Plusy

-bluetooth,

-SMS,MMS

-Latarka,

-Aparat

-możliwość instalowania gier i aplikacji,

-e-mail,

-kalendarz,stoper,budzik itp.

-mp3

-można zminimalizować odtwarzacz muzyki

Minusy:

-joystick

-mała pamięć - ok 60MB

-brak wejścia na kartę pamięci

 

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

polecam polskie telefony MyPhone sa swietne :) mowili ze beznadzieja ale jednak sa super i mam TV za free ^^ 5 programow ^^ jade samochodem czy pociagiem to sobie ogladam ^^

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Opublikowano

Lg shine

Zalety : no te co w prawie kazdym srednim fonie

Wady : Pod swiatlo sloneczne nic niewidac na monitorku

Cichy dzwonek

Wlone przesylanie przez blututh :P

gri12.jpg

I AM THE GRIMMJOW JAGGERJACQUEES REMEMBER MY NAME SHIMNIGAMI

 

beztytuufdr.jpg

kontakt: mam w scianie

 

Opublikowano
Nokia 3310:

Zalety:

-dwukolorowy wyświetlacz,

-4 gry do własnego użytku

-możliwość dzwonienia

-pisanie smsów O_o

-dźwięki monofoniczne

-wyświetlacz LCD

-niezniszczalna

 

Wady:

-dużo waży

-spadają mi spodnie jak włożę ją do kieszeni

-brak bluetooth

-brak mp3

-brak radia

-brak aparatu

300 punktów dalej

-brak klawiatury qwerty.

Ogolnie niezniszczalny jednym slowem mozna ujac jego :)

 

Ja mam Samsung sgh e590

Zalety produktu Zalety produktu

- bateria

- menu

- jakość zdjęć!!!

- wyświetlacz

- dźwięk

Wady produktu

To z czym Samsung od wielu lat nie może się uporać: brak możliwości podstawienia własnych dźwięków pod dźwięki SMS. Nic poza tym.

Opublikowano
Nokia 3310:

Zalety:

-dwukolorowy wyświetlacz,

-4 gry do własnego użytku

-możliwość dzwonienia

-pisanie smsów O_o

-dźwięki monofoniczne

-wyświetlacz LCD

-niezniszczalna

 

Wady:

-dużo waży

-spadają mi spodnie jak włożę ją do kieszeni

-brak bluetooth

-brak mp3

-brak radia

-brak aparatu

300 punktów dalej

-brak klawiatury qwerty.

miałem napisać to:D na nokie 3310 niema bata.. ja juz swoja zalałem chyba z 20+ razy działa latala mi pod omu działa.. wszystko gites tlyko wieswietlacz pekł;D

a ja polecam motorolke v3

ZALETY:

wytrzymała.

mp3.

bloo

mała , cienka

WADY:

psuje się głosnik

bardzo mało miejsca ale na to nie nazekam..

 

Motorola v9

ZALETY

ma wszystko to co telefon piwinen miec.. i co kazdy ma

WADY:

głosnik jak w kazdej M

 

.

Opublikowano

So...

ja wymieniam telefon to bedzie już 3 raz przedłużenie... 2 lata ( 40zł abonament), 2 lata ( 43 chyba ) i teraz znowu pewnie o 2 lata.

Nie chcę płacić więcej jak 50 zł, bo ja i tak wykorzystuję darmowe minuty ( obecnie mam 160) na sms i ew. siedzę w necie. Więc telefon pod to. :)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Motorola ROKR E6

-linux

-dotykowy ekran

-mozliwosc wykonywania polaczen

-mozliwosc odbierania polaczen

-pokazywanie dzwoniacego numeru

-wysylanie i odbior SMS

-wysylanie i odbior MMS

-polifoniczne dzwonki

-kolorowy wyswietlacz

-lusterko przy aparacie

-gry

-kalkulator

 

 

y troche zhiperbolizowałem Wasze posty

Wrzuć.se! - zachęcam do dyskusji na temat mojej stronki do uploadowania obrazków przez ich bezpośrednie wklejanie na stronę!

Opublikowano

Iphone 3G/3Gs

 

Chyba każdy wie o czym mowa.

Posiadam wersję 3G 16GB, telefon jest bardzo dobry wbrew wszystkich idiotycznych recenzji oczerniających iphone'a uważam że to bardzo dobry telefon.

 

PLUSY:

+Duży dotykowy (dotykowy, nie rysikowy) wyświetlacz idealny do gier i filmów.

+Wspaniały odtwarzacz muzyczny, znany z ipod'ów.

+Równie dobry odtwarzacz filmowy.

+Świetna jakość dźwięku i obrazu.

+Wejście mini jack (czy coś), możesz używać jakich chcesz słuchawek nie ograniczasz się do słuchawek 1 firmy (tak robi nokia...)

+Olbrzymie ilości gier, programów etc.

+Jailbreak- dla wtajemniczonych :]

+Duży, szybki dysk (nie to co karty)

+Śliczny wygląd.

+Bardzo dobry, szybki internet (nie mówie o safari bo akurat ta przeglądarka śmierdzi)

+Aparat 2 mpx W iphone'ie 3Gs 3mpx, możliwość nagrywania filmów i obróbki w telefonie [To samo można uzyskać na 3G]

+Możliwość wysyłania wiadomości SMS, MMS.

+Tryb samolotowy.

 

Trochę jeszcze tego jest, ale teraz nie mam czasu się rozpisywać.

 

MINUSY

-Brak możliwości wysyłania przez bluetoth, aczkolwiek on jest i służy do kontaktu z bezprzewodowymi słuchawkami etc.

-Bez Jailbreak'a jest troche za drogo w appstore

-W Polsce nie działa Ituneę Store.

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

A jaka jest *normalna* granica?

 

Iphone'a w erze możesz mieć na prawdę tanio, a niedługo era ma wprowadzić 3Gs więc 3G jeszcze ztanieje :]

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

No ja na telefon mam w tym roku z 200zł ;D I nie mówcie, że mało, bo nowy komp i/lub konsola się sam nie zapłaci ;d

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ale 200 zl na telefon ? a abonament kto bedzie placil : D? i do czego to ma byc telefon, biznesowy, pod gry czy ,muzyke ? :P

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...