Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1000 widzów na kanale YouTube, czyli KONKURS!


dudsonowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaczynam się martwić, widząc ilu z Was jest zainteresowanych konkursem. Mój komputer się przegrzeje podczas losowania ^^.

Życzę Wam wszystkim powodzenia i czekamy na Wasze zgłoszenia. ;)

1321896841-U198706.png

Opublikowano

@Duds: Bo chyba zasady są za proste.. Wystarczy w 5min by wziąć udział w tym konkursie.. Zrobić konto -> Dać suba -> Napisać komentarz..

Nothing to do here.


Opublikowano

Sub już jest, komentarz także :) Pozostaje czekać ...

Na razie jet 215 komentarzy, ale dziś dopiero 26 sierpnia :P

Opublikowano

@Duds: Bo chyba zasady są za proste.. Wystarczy w 5min by wziąć udział w tym konkursie.. Zrobić konto -> Dać suba -> Napisać komentarz..

 

Przynajmniej nie możecie narzekać,że jest za trudno ;)

1321896841-U198706.png

Opublikowano

oj oj kolejny konkursik :P

oczywiście biorę udział , subek poleciał i komentarz też.

gz 1k widzów ; ). ( trochę mało jak na MPC , ale zawsze coś )

Opublikowano

Szanse nie są za duże :rolleyes: Ale Gold Member by mógł być ^^

 

Może dajcie więcej nagród ^^

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Nasuwa mi się pytanie, ponieważ niektórzy chcą chyba sobie pomóc, widziałem parę osób co piszą swoje nicki podwójnie lub z dwóch kont? Co myślicie o tym.. moim zdaniem jest to nie fair i nie powinni być typowani do konkursu.. jakieś zasady powinny panować :)

Opublikowano

Jeśli nick powtarza się dwa razy to po prostu od razu lepiej go wykluczyć z konkursu ; ).

ps: przydałby mi się plakat ; ). Bardziej byłbym z niego zadowolony niż z rangi : ).

Opublikowano

Przed losowaniem zgłoszenia będą weryfikowane, więc nie martwcie się. Znajdziemy oszustów i podwójne komentarze ;)

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Sub i komentarz poleciał, może wygram - chodź wątpię, kilka razy w życiu coś wygrałem ; p

Btw. jak ktoś np. wylosuje plakat, albo gold'a, to może zamienić nagrodę ?

52287137559562145640.png

Opublikowano
Btw. jak ktoś np. wylosuje plakat, albo gold'a, to może zamienić nagrodę ?

 

Chyba nie. Jeśli wygrasz golda a chcesz plakat, a ktoś na odwrót to możecie ponegocjowac na pw ;)

Opublikowano

[...] wszystko będzie totalnie losowo, ja o to zadbam :>

 

I właśnie tego się boimy :D

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ja juz dalem w lape komus,ta osoba zadba bym wygral xDD

Hehe zartuje

A tak na serio to moze wygram,zglosilem sie juz :>

Ja wole jednak golda niz plakat,ale plakatem nie pogardze

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...