Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOTALNY ODJAZD! DEDYK 40 SLOTÓW BEZ PLUGINÓW!


Edek Skarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak na razie nie polecam serwera. Jeżeli serwer będzie tylko do graczy z orginalnym minecraftem + blokadą TNT w tedy będzie jeden z lepszych serwerów, gdzie można budować gdziekolwiek się chce i jak.

Opublikowano

serwer chujowy !!! nie polecam admin klusek czy jakos tak bierze komende na niewidzialnosc i zabija NIE POLECAM

 

Przykro mi ale nie mamy takiego admina ^^

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

serwer wygląda na fajny, i z chęcią zagrałbym w takiego minecrafta gdzie wszytko samemu trzeba zebrać, niestety w obecnej formie i "kulturze" graczy którzy mają tendencję do zabijania i rozwalania wszystkiego nie widze sensu. Myślę że wyłączenie zapalniczki i tnt by było konieczne a także plugin LWC i Cuboid

Opublikowano

Plugin LWC jest włączony, i to on już zaczyna psuć całą zabawę, CUBOID zniszczył by rozgrywkę do końca. Niekulturalnych graczy staramy się wytępiać aczkolwiek my też mamy swoje życie i nie możemy pilnować serwera 24/7. Wyłączenie zapalniczki? Głęboko nad tym pomyślę, TNT raczej zostawię bo jakoś nikt się nie skarżył że ktoś mu wysadził dom, tak więc pare rzeczy jest do przemyślenia, również to czy serwer będzie wymagał premium czy nie, to by załatwiło sprawę.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

do dupt nie grajcie

 

Zastanawiam się tylko jaki ty miałeś nick w grze i co o Tobie sądzą inni gracze ... pozdrawiam..

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...