Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SunCraft [24/7 DWA SERWERY] [50 FreeBuild] [20 Survival] [NO WL]


Najser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1-127387-560x95.pngsuncraft.png

Nazwa serwera - SunCraft [survival] @Shooters.pl

Forum serwera - domyśl się

Protokół komunikacyjny warstwy sieciowej modelu OSI [iP] - 178.248.74.67:25588

Ilość slotów - 20

Whitelist - wyłączona

Player versus player - włączone

Moby i zwierzęta - włączone

Piekło - włączone

 

 

suncraftd.png

Na serwerze nie ma białej listy. Wszystko polega na grze survivalowej czyli zabijasz, rabujesz, konsumujesz, oszukujesz etc. Jeśli chcesz mieć możliwość blokowania drzwi oraz wracania na spawn musisz wykupić konto VIP. Obowiązuje jedna zasada - róbta co chceta.

 

 

===========================================================================

Zmieniło się IP serwera FreeBuild na 91.228.199.79:25565

 

Zmieniło się IP serwera FreeBuild na 91.228.199.79:25565

 

Zmieniło się IP serwera FreeBuild na 91.228.199.79:25565

suncraft.png

1-154621-560x95.png

Nazwa serwera - SunCraft [FreeBuild] @GameBit.pl

Forum serwera - domyśl się

Protokół komunikacyjny warstwy sieciowej modelu OSI [iP] - 91.228.199.79:25565

Ilość slotów - 30

Whitelist - wyłączona

Player versus player - wyłączone

Zwierzęta - włączone

Moby - wyłączone

Piekło - włączone

 

 

suncraftd.png

Po wejściu na serwer napisz do moderatora aby otrzymać działkę 15x15. Można również uzyskać działki dla VIP'ów o wymiarach 40x40 - wykupując konto VIP. Jeśli chcesz zbudować cokolwiek np. posąg, pixel art, budynek publiczny etc. napisz w dziale propozycje na forum, a dostaniesz materiały i wszystko co potrzebne. Więcej informacje na naszej stronie.

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Obecnie whitelista jest wyłączona na serwerze FreeBuild. Dzisiaj serwer zostanie skonfigurowany poprawnie i wkleimy w życie serwera myśli z naszej głowy. W tej chwili możecie wejść i pozbierać materiały na przyszłą budowę.

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Tylko wszedłem i zespawnowałem się w wodzie... Obok spawnu nie na spawnie.

Na mapie jest zima, i wszędzie dookoła jakieś wieże i rusztowania z dirtu i cobbla.

sygna max 800 x 200

Opublikowano

miłej gry życze chłopakom z serwer zwłaszcza jakiś tetley i misioexz którzy cieszą się tym że mają hacki i uważają się za lepszych od innych pozdrawiam ;)

Opublikowano
Nie polecam serwera.

Tylko wszedłem i zespawnowałem się w wodzie... Obok spawnu nie na spawnie.

Na mapie jest zima, i wszędzie dookoła jakieś wieże i rusztowania z dirtu i cobbla.

Przykro mi, że nie umiesz czytać. Jeśli pisze, że serwer freebuild jest w budowie to nikt Ci na niego nie każe wchodzić, później piszesz takie bzdury.

Opublikowano

Powiem tak.

Serwer survival świetny ! 100 % survival ! Dlatego, trzeba uważać na graczy ;P.

FB gram od czasu do czasu ale też mi się podoba, bo all ogarnięte i często administracja siedzi na nim ;).

 

Pozdrawiam Kuczix !

 

PS: Aha, ZAPRASZAM na serwery !

c2f832b83d244e62bd4562a68d5ea82b.0.gif
Opublikowano

Szczerze polecam oba serwery. Ogarnięta ekipa, zawsze znajdzie się ktoś do pomocy ;) Osobiście częściej przebywam na FreeBuild, ale na Surwiwal też można mnie spotkać :)

Opublikowano

Serwer survival jest cudowny, to jest to czego szukałem.

Pełna swoboda to właśnie to co jest w tym najlepsze, polecam serwer i mam nadzieję że nic się nie zmieni. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...