Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pluginy zabespieczenia tnt zapalniczki skrzyn


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Jaki plugin daje home i sethome

2. Jaki plugin warpy i jak dodac?

3.Jak zabespieczyc tnt i zapalniczke

4.jak zrobic zeby odrazu jak sie stawia chest to sie sama zabespiecza

Kazdy kto odpowie chociarz na 1 pytanie dostanie plusa

Opublikowano

1.CommandBook, Lub xWarp

2.xWarp- aby dodać warpa musisz stanąć w miejscu którym ma być ustawiony warp. Następnie wpisując /setwarp nazwa.

3.W WorldGuard musisz poszperać.

4. Albo trzeba samodzielnie zabezpieczyć lub poszukaj innej wersji Pluginu LWC lub cprivate.

Opublikowano

Jeśli się nie mylę do automatycznego zabezpieczania skrzynki służy LWC (po postawienu tejże, automatycznie owner to ten kto ją postawi) wystarczy w ustawieniach pogrzebać.

 

1. DefaultCommands (ma wszystko co potrzeba, lecz zalecam używać wersji 3.5.0)

2. w/w

3. iZone, fajny i prosty cuboid z zabezpieczeniami TNT i ogniem (czyt. zapalniczka itp.)

4. LWC jak najbardziej.

86226145013474567463.png

Opublikowano

Tak, od razu po postawieniu skrzynki, player ma ją zabezpieczoną dla siebie.

Link do najnowszego LWC PL

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...