Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Okradli mnie już 2x co mam zrobić żeby się zabezpieczyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grałem sobie na pandorze na dwóch kontach ale po pewnych czasie oba mi je okradli.

Dla mnie to nie jest aż taka wielka strata... Ale coś.

Pomóżcie...

 

Straty oszacowane na ok. 7 000 000 000

(wiem że to nic na PandorzeMT2)

Opublikowano

jakiś kolega podpatrzył twoje passy jak sie logowałeś albo wchodziłeś na jakis strony typu darmoweyangipandoramt2 jakiego masz antyvira? zrób skana może keylogger

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Nie rób takich głupich rzeczy jak np:

 

Login : Login

Hasło : Hasło

 

 

 

.....

 

albo login adi123

haslo adi 123 /adi321

 

 

....

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Ściągacie moda,okradają was ,potem yyyyy ukradli mi konto pomożesz?

 

Nie graj na modzie ^^

Ja jakos zawsze gram na privach uzywajac moda i uzywam opcji zapisywania passow i jeszcze nigdy nic mi nie zginelo...

Pewnie ktos zna twoje passy albo masz keya i nnego wyjasnienia nie ma.

Opublikowano

ja praktycznie cały czas gram na modzie jak znajded jakiegoś fajnego privka . Sciągam clienta i moda , zeby zmieniac srednie itp :D ale mniejsza z tym . Zawsze zapisuje id i hasło i nic sie nie dzieje . pewnie koledzy znali twój login a hasło to Twojeimie123 ..

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Opublikowano

hmm a próbowałeś hasło w stylu data urodzenia mamy ? + swoje drugie imie ? kumpel miał kiedyś hasło z urodzinami mamy drugim imieniem i nr swojego domu. lub możesz też duże i małe znaki + znaki specjalne np : ! ;x i swój nr tel albo tel kogoś z rodziny to nie jest głupi pomysł ;p przemyśl to ;)

Combat 18.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...