Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co sądzicie oschodzeniu z konia po akyualizacji gry


Czy podoba wam sie to?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba wam sie to?(to co opisalem w poscie)

    • TAK
      3
    • NIE
      10
    • Nie mam boja :P
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po czwartkowej aktualicajci gdy bijemy grupkę mobków i zejdziemy/wejdziemy na konia mobki są "odepchniete" od naszej postaci (przed aktualizacją byly przy postaci po zejsciu). Mentalowi trudniej teraz jest expic. Co o tym sądzicie?

(chodzi mi o v2, nie wiem czy gdzie indziej tez tak jest)

Opublikowano

chamsko właśnie znikają i się pojawiają wkurwia to i często sie pada xD

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

nie wiem czy zauważyliście ale jak ja np bije królową w rogu na auto i zejdę z konia by skila włączyć po czym wejdę z powrotem to dalej bije sam a wcześniej trzeba było samemu kliknąć by dalej bił - dla mnie to spore ułatwienie i komfort :) i nie wiem czy mi się tylko wydaje ale tak jakby szybciej z konia schodził i na niego wsiadał?

yyakuza.jpg

Opublikowano

no popieram.. mam nadzieje ze to naprawią bo jpd . :) przez to straciłem jedną aure ;p a własnie sie tak dziwie oco chodzi, tak jakos dziwnie .

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Opublikowano

Na chuj taki temat?

Co o tym sądzę ? Hmm - nie wiem nabije tylko posta ...

I tak każdy może jebnąć farmazona.

Cls.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...