Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiem co wybrać Pomózcie


xVendettax

Co wybrać   

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze

    • 3200G1
    • Premium gold 60dni + AW50F PROMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli masz dużo dinarów i 16lvl+ to oczywiście radze kupić Ci premke gold na 60 dni.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Bez zastanowienie bierz gold. Nie dość, że dostaniesz kase, to bedziesz miał więcej % EXP etc..

A za G1 kupisz kilka broni i tyle... A bronie możesz kupić przecież w IS mając za sam gold ok. 55k ( za miesiąc drugie ).


1313652013-U173186.png

Opublikowano

dla mnie G1 bo kupisz sobie bronie medic boxy, fleshe,m14, 6 slot i tam jeszcze px'y

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

Polecam Ci kupić G1 i 3 - dniowy gold, ewentualnie zrobić na playspanie.

 

Wtedy możesz poczekać na Aw50F i sobie za 3200g1 ze znizka bodajże kupisz na 5 miesięcy i może adrenalinke za dinary na troche o ile uzbierasz...

 

Ewentualnie Aw50F na 4 miesiące a za resztki G1 mp5k/beretki i adrenaline :)

 

Jeżeli wolisz inną klase postaci to pisz, pomożemy ;)

Opublikowano

Powiem ci tak miałem kiedys ponad 2000 g1 i miałem gold na 60 dni i powiem ci że z premką wbiłem 2 razy wiecej expa,kupilem wiecej broni,wiecej zarobilem dinarów i wogule juz nie kupuje g1 bo sie nie opyla juz wole pozbierac 5 zł i kupic bronza 30 dni niz te walone 800 g1 ;/

Opublikowano (edytowane)

Skoro masz 500dinarow , za premke dostaniesz 55k.

max 2 bronie sobie za to kupisz..;/

Radzilbym Ci wziasc 3200 G1 wtedy bys sobie kupil famasa,mp7a1 czyli te najlepsze bronie.

I ile by Ci zostalo G1 to kupilbys sobie flashe miny itp

Edytowane przez D3m0n3k
Opublikowano

Albo weź na 30 dni golda i za reszte g1.Kup za g1 mp7 lub famasa i fleshe ammoboxy a za premke expy i masz cacy

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Najlepiej, jak byś nabił dinar botem trochę kasy i wtedy kupił premke gold.

Ale jeśli Ci się nie chce to bierz 3,2k..

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

G1 lepsze moim zdaniem np. możesz poczekać i kupić sb T-Bombki ;)

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Opublikowano

Ok No nic widać że Gold Premum 60 dni + AW50F ma 15 głosów a 3200G1 ma 9 głosów więc biore Premium i aw50f thx za pomoc temat do zamkniecia

 

PS.Wszyscy maja + i - ; )

18706.png

 

35353.png

 

18590.png

 

31004.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...