Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, Metin często mi chodzi tak wolno, że ja pierdole. Tnie się najbardziej w AV2, i m.in. dlatego przestałem grać na privach, bo nie da się tam spokojnie wejść.

 

Niedawno robiłem format, ale nadal się tnie xD

 

Jest na to jakieś rozwiązanie..? nie wiem, może coś pokombinować w opcjach? Modelach mobków? xD

 

będę wdzięczny :)

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

niby jak wina privów? mi nie chodzi o lagi tylko klatkowanie..

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

Wciśnij ctrl+alt+del/delete i włącz menadżera zadań wejdź w procesy znajdź metka i ustaw priorytet na wysoki nie na czasu rzeczywistego.

Licze na -

x


Opublikowano

To nie działa, przymula mi wszystko xD

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

hehe możliwe że parametry komputera tak samo jak u mnie mam słaby komputer (2003rok xD)wszystko zacina a najgorzej w m1 jak jest ponad 500 osob to masakra ;d

25167105506803531859.png

"Wyjazd rzecz święta"

Opublikowano

ram 1,5GB procek 1.6GHz grafa 128MB

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

no to dziwne po formacie nadal zamula xD

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...