Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czyżby robili coś z WarRockiem?


Grasu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Albo wprowadzają kostiumy do kupienia ( jak w koreanie). Trzeba czekać...

Opublikowano

Koniec spekulacji! Nic nowego nie wprowadzili. Do WarRocka można już wejść pozostaje tylko problem z logowaniem. Unregistered user -.-

32354141673387527780.png

Opublikowano

Chlopie ogarnij się nie ma zadnego uptade warrock juz jest zaladowany ale nie da sie logowac wiec napewno nic nowego nie bedzie.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nie było UP I ja się cieszę bo zostaną stare adresy :D :D

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Okej, ciekawe ile czasu teraz trzeba czekać..

Zbieram +

:)

Moderatorze, zdejmij troszkę ostrzeżenia, wtedy nie wiedziałem co piszę...

Opublikowano

Wydaje mi sie ze coś robią z tymi itemami co mozna wygrać po zebraniu 50 kili balonami.

Albo dodają jeszcze pare ich albo zmieniają wygląd ich.

Możliwe że robią też nowe rękawiczki, albo chełmy dla postaci :)

 

 

Informacje śćiśle tajne od kolegi pracującego w gamefirst :)

 

Pfff .. Nie masz kolegi pracującego w gamerfirst...

 

@Nie będzie update ...

Nie bedzię eventu

Nie dadzą nic nowego ,,,a dlaczego???trzeba poczytać TURECKIE forum warrocka .;D

 

@UP to jest przez to bo są problemy techniczne .......Przeczytaj cały team i dopiero pisz posta ...

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Opublikowano

wszyscy tak mają ^ nie można na razie zalogować się na konto.

 

btw. też się cieszę że nie był UP bo chcę dzisiaj wbić lvl na opk ;) tylko mam nadzieję że z tym problemem w logowaniu nie zejdzie im kolejne 3 h -.-

32354141673387527780.png

Opublikowano

Mam do was wielkie pytanie, czemu jak się loguje to mam :

 

s1lv10.jpg

 

Czy to przez to że są problemy techniczne? Wy też tak mieliście? Pomocy ;/

 

 

 

Problemy z grą, każdy to teraz ma. Musimy czekać. B)

Opublikowano

wszyscy tak mają ^ nie można na razie zalogować się na konto.

 

btw. też się cieszę że nie był UP bo chcę dzisiaj wbić lvl na opk ;) tylko mam nadzieję że z tym problemem w logowaniu nie zejdzie im kolejne 3 h -.-

na szczescie nie masz opk

srubidubi.gif

NA TYM KONCIE NIE HACKUJE!

Opublikowano

na szczescie nie masz opk

 

czemu na szczęście ? i dlaczego mówisz że nie mam opk ? tego nie wiesz wiec nie wiem po co ten post -.-

32354141673387527780.png

Opublikowano

Wiem ale w Europie gra wiecej osob niz w Ameryce. Więc mogli by to robic jak u nich byłby dzien a u nas noc. Bo teraz jest u nich 4 w nocy. ;D

EXPmIpC.gif

Opublikowano

ale to nie było planowane ^ na forum g1 parę osób pisze że jest to spowodowane przez hackerów. ale nie są to potwierdzone informacje...

32354141673387527780.png

Opublikowano

Wiem ale w Europie gra wiecej osob niz w Ameryce. Więc mogli by to robic jak u nich byłby dzien a u nas noc. Bo teraz jest u nich 4 w nocy. ;D

 

 

Jak jesteś taki niecierpliwy to wyjdź na dwór i pograj sobie w piłkę. Życie to nie tylko komputer. B)

Opublikowano

Chcialem wyjsc na dwor ale jak zamknąłem drzwi to nagle zaczął padać deszcz ;)

 

I weź nie spamuj takimi postami ze niby no lifem jesem.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

najlepiej jak by jusz działał ;)

 

1.już a nie "jusz"

 

2.Narazie znalazłem na forum , że będzie działał dziś ale nie wiem o której ...

1329042025-U173186.png

by Siema Heniu

MineCraft Helper|Kox|PostMarker

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...