Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

A WiĘc Wszystko Przez Niemców ;//


asilek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Recently, our server got hacking of attacking from German, it make Database over loud. Some of gamer use Item shop buy get illegal item and make the game very bad. So we have to change all item satus back to July 18th. For other gamers, we are sorry. The cheater should take the responsbility of this trouble. If anyone do it again. We will block this area IPs, and he can not play this game forever. Longjuyt keep the right of explaination.

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnio nasz serwer dostał hacking z atakiem z języka niemieckiego, to make Baza ponad głośne. Niektóre z gier korzystać Pozycja sklepu kupić uzyskać nielegalnych pozycji i gra bardzo źle. Mamy więc wszystko, aby zmienić pozycję satus do 18 lipca. Dla innych graczy, jesteśmy przepraszam. W cheater powinien przyjąć responsbility tego kłopoty. Jeśli ktoś to zrobić ponownie. Będziemy blokować tej dziedzinie IP, a nie może on grać w tę grę na zawsze. Longjuyt zachować prawo explaination.

 

 

tłumaczyło google tłumacz ^^

 

 

co wy o tym sądzicie??

na niemieckim forum Longjuyt2 było napisane jak używac tego buga tzn. kupować żeczy z IS za free

 

 

POMOGŁEM ???? DAJ 5 :)

serwer Longjuyt2:

wojownik: body

aura: P

berek: g8

wir: P

3stronne: g1

szarża: ileś ^^

dowodzenie: m4

górnictwo: g2

Opublikowano

Widocznie chińska administracja nie zażyczyła sobie używania tego buga co ich zdenerwowało. Ja zrozumiałem to tak, że jak ktoś będzie używał dalej IS nie tak jak trzeba to pobanują im konta.

Don't feed trolls ;]

Gość Mounthains
Opublikowano
zamknij morde piczochlaście i nie spamój !!!!!

niemieccy gracze stanowią większą cześć społeczeństwa i niech każdy z nich użył 1 raz tego bugu z IS to padł ;//

ale jak zbanowali by 50% tych userów to już mniejsze laggi by były ^^

 

 

oke juz nic ale to jest zbędny temat

Gość Mounthains
Opublikowano
@Up

Obrońca Spamu ?

Nic dziwnego to ty tylko spamujesz...

Od maja wbić 525 postów

 

 

ale po co ty sapiesz jak wiesz że jest ten temat zbędny ponieważ był już wcześniej założony topic o nazwie

Restart
jest tam 115+ postów
Opublikowano

sry za offtopic ale cos znalazlem....

 

Po resetowaniu dajemy podwójne umiejętności i doświadczenie. Możesz kupić wolne pozycje w grze sklepie, ale zapłacić za przedmiot, musisz sklep Pozycja w sklepie.

 

Jesli tak bedzie a nic z konta nie ubedzie to spox;>

 

Jeszcze cos

Jeśli nie możesz się zalogować w grze, proszę downloud gry program i zainstalować ponownie, link ... niedzialajacy link ale moze u was dzialac hxxp://www.longjuyt2.com/yongheng0923.rar

 

xx=tt

Opublikowano

dziecko 10 letnie =_= widać ....

przynajmniej młocie umiem czytać i pisać =_=

 

 

PS frajer to twój stary

 

 

 

@ponieważ to ich wina że spłodzili takie głupie dziecko

POMOGŁEM ???? DAJ 5 :)

serwer Longjuyt2:

wojownik: body

aura: P

berek: g8

wir: P

3stronne: g1

szarża: ileś ^^

dowodzenie: m4

górnictwo: g2

Gość Mounthains
Opublikowano
dziecko 10 letnie =_= widać ....

przynajmniej młocie umiem czytać i pisać =_=

PS frajer to twój stary

@ponieważ to ich wina że spłodzili takie głupie dziecko

 

lepiej idź pomóc staremu konia zwalić bo żona nie daje. Heh czytać i pisać umiesz? Spamój hah

Opublikowano
lepiej idź pomóc staremu konia zwalić bo żona nie daje. Heh czytać i pisać umiesz? Spamój hah

 

 

 

przynajmniej moi starzy to nie geje jak twoi

 

PS pozdrów starego ..... a zapomniałem twój stary to mój pies

POMOGŁEM ???? DAJ 5 :)

serwer Longjuyt2:

wojownik: body

aura: P

berek: g8

wir: P

3stronne: g1

szarża: ileś ^^

dowodzenie: m4

górnictwo: g2

Gość Mounthains
Opublikowano
przynajmniej moi starzy to nie geje jak twoi

 

PS pozdrów starego ..... a zapomniałem twój stary to mój pies

 

 

psem to ty jesteś. I umiesz tylko wyzywać moich rodziców ? widać że sobie nie radzisz. Proponuję udać się do psychologa to powinno pomóc

Opublikowano

chyba znalazlem sposob na lagi

 

Hello fellow found a way to lagi -.- and then

start of the program with a test version to help 30day ;/ ye seek Crake We have recommended in the day I have almost 0 lags have to set the priority for yt2

Settings> Programs> Games> I set the priority for yt2 at max.

 

Yours

 

 

 

download this program 100% working NO VIRUS -.-

 

hxxp://downloads.phpnuke.org/en/download-item-view-y-b-m-l-n/CFOSSPEED.htm

 

 

sprawdzi ktos to?

 

xx=tt

Opublikowano

Mounthains gdyby byłby Owned ! 100% byś miał -.-

Spamujesz bo nie ma moda i wszyscy robią co chcą...

Ale ty przesadzasz...Mówisz nie będę spamować a dalej to robisz i czepiasz się czyich rodziców

Sry za Offtop

­39566146920630933015.png

Opublikowano

skończ najpierw podstawówkę kidku to pogadamy i widać że jakiś niedorobiony jesteś ........

POMOGŁEM ???? DAJ 5 :)

serwer Longjuyt2:

wojownik: body

aura: P

berek: g8

wir: P

3stronne: g1

szarża: ileś ^^

dowodzenie: m4

górnictwo: g2

Gość Mounthains
Opublikowano
Mounthains gdyby byłby Owned ! 100% byś miał -.-

Spamujesz bo nie ma moda i wszyscy robią co chcą...

Ale ty przesadzasz...Mówisz nie będę spamować a dalej to robisz i czepiasz się czyich rodziców

Sry za Offtop

 

 

sry ale ja się nie dam że koleś wyzywa moich rodziców też byś się nie wkurzył?

Opublikowano

Zbanuja polakow i bedziecie miec po grze ^^.....W wersji optymistycznej bedziecie bez eq na 70 lvl xD.........Co lepsze, dla mnie to 1 xD.....Zawsze tak bedzie na tych chinskich privach, dlatego czekam na jakis normalny ;]

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

nie xD oki kończymy ten spam racja Mounthains ????

 

 

PS tylko nie płacz Mounthains xD

 

POMOGŁEM ???? DAJ 5 :)

serwer Longjuyt2:

wojownik: body

aura: P

berek: g8

wir: P

3stronne: g1

szarża: ileś ^^

dowodzenie: m4

górnictwo: g2

Opublikowano

Bambos, weź w końcu stfu.

 

Ty tylko modem się potrafisz bronic, który w ogóle moderowac nie umie.

 

Taka prawda, i nie czepiaj się, że on spamuje, bo tym samym Ty piszesz nowego posta, a nie on.

Gość Mounthains
Opublikowano
sry za offtopic ale cos znalazlem....

 

Po resetowaniu dajemy podwójne umiejętności i doświadczenie. Możesz kupić wolne pozycje w grze sklepie, ale zapłacić za przedmiot, musisz sklep Pozycja w sklepie.

 

Jesli tak bedzie a nic z konta nie ubedzie to spox;>

 

Jeszcze cos

Jeśli nie możesz się zalogować w grze, proszę downloud gry program i zainstalować ponownie, link ... niedzialajacy link ale moze u was dzialac hxxp://www.longjuyt2.com/yongheng0923.rar

 

xx=tt

 

skąd to masz podaj linka

 

asilek oke ale z tymi rodzicami to mnie wkurwiłeś -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...