Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][60][SURVIVAL][24/7] UniverseCraft [PL][NO-PREMIUM][NO-WL]


LeoGanxta

Miasto   

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcia?by? drug? map? z dzia?kami ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eh.. ludzie macie problemy życiowe za to, że bana dostaliście :D Nikt nie daje nic za darmo. Nawet w mordę nie dostaniesz bo przy okazji za*ebią Ci portfel i zegarek :D

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serwer gówno nie polecam...

 

Widac jaka jest administracja ogarniete a jak wyzywa i klnie...

 

Pozdro dla takich neonów co zalożyli serwer...

 

Nawet nie potrafia ustawic plugina...

 

Tłokami można kopiowac klocki...

 

Pozdro dla nich....

reklama

Opublikowano

Simonel... z kad mozesz wiedziec jak tam jest jak nie grales tam gdyz serwer off jest od 3 dni.... pzdr dla ciebie

Serwer spoko. Wnerwiaja mnie tylko takie dzieci co placza ze ktos ich zabil... Dzieci! to survival a nie kur... jakis free build.

Opublikowano

Dajcie info..... Jakies aa Dokladnie Mozecie zwiekszyc maszyne a pomniejszyc sloty do 50 bo przy 35 lagi ze szok a wtedy bedzie idealnie

Pozdro Dla Wszystkich.

Opublikowano

ehh... po co mowicie ze cos bedzie w tym dniu albo o tej godzinie? obiecywanki cacanki... Lepiej napiszcie jestesmy w trakcie naprawy serwera damy wam znac kiedy skonczymy a nie kupujemy hosting w poniedziałek albo naprawimy serwer o 20:30 a potem zmiana na 21:30 az w koncu do dzisiaj powinnismy naprawic co sie okazuje nic sie nie zmienilo. Prosze was nie obiecujcie nic dopopi nie bedziecie wiedziec tego na 90%

 

 

Sry za błedy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...