Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Oven [PL] [Dedyk]


JAJUGOSHY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logooven.png

 

nohamachi.png

 

parametry.png

 

cpu.png

Intel® Xeon® Processor 3200 Series x2

 

ram.png

3 GB

 

net.png

20 Mb/s

 

 

linki.png

 

web.png

Strona serwera

reg.png

Rejestracja

klient.png

Download

rank.png

Ranking

is.png

Item Shop

status.png

ON

pl.png

Tak, 90%

 

info.png

 

npc.png

handlarzer.png

Odpowiednio od górnej, lewej strony:

-handlarz zbrojami

-jessica (ulepszacze)

-handlarz bronią

od lewej strony na dole:

-handlarka różnościami

-jeden z trenerów mocy

-rybak

 

start.png

Całe eq +9, na daną klasę.

1.000.000 yang

 

ulepszacze.png

Kowal: NIE

Magiczny metal: TAK

 

exp.png

200%

 

drop.png

150%

 

yang.png

300%

 

video.png

http://www.youtube.com/watch?v=6cG4QFkxOK0

 

Wszedzie.png

 

kontakt.png

[email protected]

GG: 37766961

 

godziny.png

Serwer jest otwarty 24/7

 

team.png

Zamknieta.png

 

[GM]HeadAdmin

[GM]Oven

 

autor.png

Od Stali po Hwang:

Prezentowane zbroje są na Ninje:

 

21476182.png71561635.png90051501.png64075439.png86593591.png76923650.png54389335.png

 

Nowe bronie:

 

23253530.png40374420.png19145678.png42730122.png75897999.png71656388.png33916094.png45008001.png

 

 

stopka.png

Zapraszam


..:: Serwer CaveMiner ::..

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj że człowieku handlarzy!

 

Co, teraz w tych szkołach robią, aby uczniowie stawiali server metin2..


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Intuix99 Może nie potrafię rozróżnić, ale ten serwer jest to osobna paczka, także to DEDYK!!

Przemyslaw1 Mamy na tyle miłego profesora iż użyczył nam szkolny serwer, oraz zewnętrzne ip na nasz serwer.

Zapraszam


..:: Serwer CaveMiner ::..

Opublikowano

Nie polecam tego serva, jakiś 1 koleś pokazał mi zbroję, a dokładnie stalkę +9 z max pż 50 k i absami 50 %.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

jakies info o predkosci neta i ilosci ram by sie przydalo ... pozatym troche malo informacji .. Server taki ,, czysty ? " 0 map epikow broni zbroi itp ? bo w od autora nie wstawili nic .. ogolnie nie wejde, nie podoba mi sie server.

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano
BoginiSexi

Nie polecam tego serva, jakiś 1 koleś pokazał mi zbroję, a dokładnie stalkę +9 z max pż 50 k i absami 50 %.

 

Po primo na bonach jest ustawione max. 20% abs-ów

Po secundo, stalki +9 mają 4 osoby na serwie, i żadna z nich nie ma 50k życia

po tertio nie zmyślaj !!

Zapraszam


..:: Serwer CaveMiner ::..

Opublikowano

Od Września zaczynamy grac na full, będą nowe bronie i zbroje. Może jak więcej osób będzie online to jakieś wojny gildii się porobi. Serwer jest cały czas w fazie prób i rozbudowy. Prace ruszą pełną parą od września więc wszystko będzie dopracowane. Na razie zrobione są V1, V2, V3 Atlantydy. Resztę map i mobów będą sukcesywnie dodawane. Bony są też dopracowane i ustawione prawidłowo, Więc nie piszcie głupot że gość w stali miał 50% abs.

Jak komuś się nie podoba to porostu nie gra i tyle anie jak dzieci z PL "daj coś i ale noob", kto chce to gra nikogo się nie zmusza.

A lvl nie będziemy kasować bo 100 lvl można wbić w jakieś 4h gry.

Opublikowano

Prezka mało mi mówi , admini w rankingu? tak wnioskuję po nazwach..

 

Już usunięci teraz jest dobrze.

 

 

Co do królestw to tylko na stronie małe poprawki dziś i będzie dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...