Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Walka Gildii [Dedyk] [Surv/PvP] [Nonpremium] [NoWL]


szynszylu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png


  • Online: 24/7
     

 

 

informacjec.png


  • Serwer: Dedykowany
    Adres IP: 176.9.20.51:25720

screenyh.png


  • Na razie brak czysta mapka nie ma co pokazywać ;D

 

noweinformacje.png


  • Max. ilość graczy: 40
    Administratorzy: FlyJ4ck, Szynszylu
    Modyfikacje: Factions, McMMO, MyWolf, HeroicDeath, GiantTrees, We i Wg oczywiście i wiele innych.
    Opis serwera: Serwer powstał, aby gracze mogli spokojnie skupić się na epickich bojach pomiędzy twierdzami, opracowując coraz to nowe taktyki. Przyjemna obsługa, pomoże stawiać pierwsze kroki. Zakładaj gildie, bandy i zgraje! Buduj forty, osady i miasta! Bron swoich ziem, zakładaj cale państwa! Walcz od osady z jednym namiotem po cały kraj ze stolica pośrodku! Do boju!

Opublikowano

Szczerze nie wiem co się dzieje może FlyJ4ck coś dodaje jeśli się czegoś dowiem od niego to napisze w temacie

 

Serwer już online

Opublikowano

Beznadziejny serwer... Tylko tyle moge powiedzieć, albo problem z połączeniem, albo Administracja...

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

lwc niebedzie bo to surwiwal (jak was ktso okrada na teranie gildi postawcie ziemie nad skrzyni i nikt kto nie jest w cubie nic nie wezmie)

 

lwc niebedzie bo to surwiwal (jak was ktso okrada na teranie gildi postawcie ziemie nad skrzyni i nikt kto nie jest w cubie nic nie wezmie)

Serwer Minecraft'a RPG 100% Blitzzlike- Comming soon

http://imageshack.us/gal.php?id=r52pkt_Y2eDb2-eR2-HNmw

Opublikowano

Co to ma Być Pod Pod postem Nie pisz tak

Co do tematu Lwc by się przydało dla tych początkujących

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...