Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Cała prawda o Metinie i jego GM'ach


Jerem96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Asert to samo miałem napisać w poprzednim poście lecz nie chciało mi się :P

Wyraziłem tylko część słów co miałem do powiedzenia a co do Jerem96 (pomyliłem się to z góry przepraszam) nie podejrzewam żeby twój ,,kolega wszedł na konto" to on nie ma własnego konta ?

Bo tym postem możesz się wpakować w gówno i możemy podejrzewać cię o multikonto :)

Zauważ to podajesz koledze passy on opierdziela gm za cuda na kiju i do kogo sie policja doczepi pomyślmy do ciebie.

Zastanawiający jest fakt ,że kilka minut po wypowiedzi Asert-a jest twoja czyli ty masz intuicje taką ,że należy teraz wejść i być niewinną owieczką bo w końcu to nie ja ?

Ja osobiście nie za bardzo wierze w twój post.

Chyba , że ten post pisze też twój kolega ? xD

 

Pozdr. Normalnych Zoomix

 

PS:To ,że sGM nie zgłosi sprawy na policję to tylko będzie jego uczcziwa szczera chęć żeby nie udupić ciebie ewentualnie jak jesteś nie pełnoletni twoich rodziców a dla cb może się to zakończyć poprawczakiem a podejrzewam ,że wolałbyś siedzieć w domu z rodziną niż w poprawczaku chyba że się mylę to sory

... mają wąty do mojej sygnatury

-.-

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zoomix rozumiem Twoje myślenie.

Jak nie chcesz to nie wierz czy to jakaś bajka czy nie :)

Lecz teraz przez Niego mam poważne problemy i muszę wszystko naprawić.

Dziękuje Team'owi Metin2, że nie zgłosili tej sprawy na policję.

Opublikowano

Jak mam być uparty to maja 7 dni na zgłoszenie takiej sprawy :)

Nie chcę się z tobą wykłócać ponieważ to się może zamienić w zwykłą pyskówkę ale po co mi to ?

Nerwy mam popsuć sobie.

I tak po za tym nie wychwalaj całego ewentualnie team tylko jednego sGM bo to jej sprawa dotyczy (jeżeli to chłopak to przepraszam ;))

Ponieważ nie podejrzewam żeby cały team zgłosił sprawę ale ona może z powództwa cywilnego o zniesławienie

 

Pozdr. Zoomix

... mają wąty do mojej sygnatury

-.-

Opublikowano

Po tych ss'ach nie widać zbytnio ale jak czytałem wszystkie wiadomości to cały zespół był obrażony w karygodny sposób więc przepraszam wszystkich :)

Opublikowano

I tu sie wtrace dostalem bana drogi raz na konto pierwszy raz za haki moda se mialem ale to bylem ledkiem i gralem se tak zrobilem przerwe z metkiem ponad dwa lata weszlem na konto nie mam bana no to zaczolem grac i co po tyg dostalem znowu bana, ale za co to niewiem (chyba za gre :D:D hahaha) powinni podawac powod bana na email

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siema. Ja mogę powiedzieć tyle ,że jak każdy GM ma w dupie wszystko ,byle wkurwiać tych graczy ,którzy wcześniej go wkurwiali ,kiedy nie był GM'em. A ich nagroda? No oczywiście ,że ich nagroda to uczestnictwo w super zespole metin2 i banowanie innych graczy. Jak w każdej grze ,byle więcej kasiorki wlatywało :-P W mt2 GameForge zrobił i robi jeden cholerny błąd ,zatrudnia pieprzonych GMów... Powinni zrobić ,jak w tibii ,gra bez GMów ,tylko sam support ,który będzie odpisywał innym graczom ,a nie... Od banowania są programy ,skrypty itp... A nie GeM podchodzi ,ktoś sobie łowi rybki ,pisze do niego on nie zwraca uwagi na to tylko łowi rybki i po minucie ban. Takich ludzi to mozna w dupe wsadzić sobie...

Opublikowano

Ja to proponuje zamknąć ten temat ponieważ dalsza dyskusja nie ma żadnego tekstu.

Takie jest moje zdanie nie wiem jak innych

... mają wąty do mojej sygnatury

-.-

Opublikowano

Zgadzam sie z Tobą.

Proszę o zamknięcie tematu gdyż już wszystko jest wyjaśnione i robi się tutaj tylko spór poglądów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...