Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl][1.7.3] Laser mod - zrób ochronę domu !


piotrek54

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! W tym temacie pokażę wam laser mod !

 

===Crafting===

Laser:

pic_recpiePigbear.gif

Tuba przekierowywująca:

recipePicture_Tube.jpg

Czujnik laserowy:

recipePicture_laserSensor.jpg

 

===Cechy===

Kamienny laser zabiera ok 2,5 serduszka

Żelazny laser zabiera ok 4-5 serduszek

Diamentowy laser zabija odrazu.

Każdy laser jest źródłem światła.

===SS'y===

 

 

laser-bannerBig.jpg

pic_pigbearBetterBoundingBox.jpg

pic_pigbearLaserSensor.jpg

laser-house.jpg

 

 

===Download===

Strona modu

Download

Skana nie daje, prosto ze strony projektu.

 

Mod wymaga ModLoadera, kopiujemy archiwum "Laser" do katalogu "%appdata%/.minecraft/mods"

Opublikowano

Mod,jest fajny i ciekawy Zaraz go wypróbuję sobie go,A tym czasem powiem kto go zminusował? jak to jest ciekawy mod i fajny.

280qird.jpg

mca.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram,

add.png

Opublikowano

@UP

Jak widzisz masz 4 mody już wgrane, któryś mod nie może działać wraz z innym. Musisz zrobić Update minecrafta i i wgrać sam modloader z lasermodem.

@Top

Bardzo fajny mod, u mnie działa i już się biorę za osłanianie :D Masz "+", dzięki wielkie.

Kocham mame

Opublikowano

ja wgralem to tak jak w instrukcji i minecraft normalnie dziala ale tych laserwo niema nie wiem co zle zrobilem wgralem do .miencraft/mods wszystkie foldery jakie tam byly oprocz MAC OS czy jakos tak i nic archiwum laser.zip tez tam wypakowalem i dalej nic pomoze ktos?

Opublikowano

Jest mozliwosc dodania na multi jakos a jak tak prosze powiedziec jak:)

 

Dołączam się do pytania.

@Topic Bardzo fajny mod :D tylko żeby dało się go na multi wgrać :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...