Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][60][SURVIVAL][24/7] UniverseCraft [PL][NO-PREMIUM][NO-WL]


WickedMaks

UniverseCraft  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubisz placki ?

    • Kaled such? bu?k? przynios?am Ci na obiad
    • Nie wiem , czekaj sprawdze
    • Ivan posu? si?
    • Przecie? jestem posuni?ty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Rezer

Ile masz lat: 16

Dlaczego nasz serwer: Spore zainteresowanie, muszę załatać swoją dziurę nudów.

ggge.png

Opublikowano

Maks, mam problem...

Ucieszyłem sięjak zobaczyłem 100% survival, odrazu zacząłem grać, ale po 15 minutach gry gdy kopię jaskiniach zdobylem 35 szt. węgla, nadchodzi dzień zbieram rzeczy wychodzę i nagle: wywala mnie i pisze Xray, po chwili You Have Banned.

Ja x-raya używałem ost. w wersji 1.6.6 w celu obczajenia co to jest, jedyne co mam to too many items do single player, proszę odbanuj mnie, nie wiem kto mnie zbanował, ale ja kocham survival...

 

 

Juz mam unban dzięki Maks

 

Edit:

 

Znowu bana dostałem tym razem za nic, przez przypadek mi sie slowo wymknelo ale to bylo 5 sec bo chcialem ci podziekować, a tu nagle ban, kurcze daj mi jedna szanse

 

Edit: thx dzięki

Opublikowano

WickedMaks na jaka jest wersje ten serwer bo mam 1.7.3 i mi pisze

Disconnected by Server

Outdated Client!

 

WickedMaks na jaka jest wersje ten serwer bo mam 1.7.3 i mi pisze

Disconnected by Server

Outdated Client!

 

 

Juz gram klopot rozwiazany

Opublikowano

Nick: Adrid

Ile masz lat: 17

Dlaczego nasz server: poniewaz pragniemy na nim pograc

 

Nick: Bartek180

Ile masz lat: 18

Dlaczego nasz server: poniewaz pragniemy na nim pograc

heaventwojeniebonaz.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...