Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][60][SURVIVAL][24/7] UniverseCraft [PL][NO-PREMIUM][NO-WL]


WickedMaks

UniverseCraft  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubisz placki ?

    • Kaled such? bu?k? przynios?am Ci na obiad
    • Nie wiem , czekaj sprawdze
    • Ivan posu? si?
    • Przecie? jestem posuni?ty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam serva, gdyż dostalem bana za budowanie bazy oraz widzialem niezla komedie, admin MaksPl banowal innych graczy nawet adminow.... Brawo dać admina dziecku. Jeszcze raz NIEPOLECAM

Opublikowano

Administracja wyzywa od ,,kurw" i ,,hakerów". Gratuluje , trzymaj tak dalej.

 

Z całą pewnością można Cię tak nazwać jeżeli wbijasz na nicki adminów.

 

Nie polecam serva, gdyż dostalem bana za budowanie bazy oraz widzialem niezla komedie, admin MaksPl banowal innych graczy nawet adminow.... Brawo dać admina dziecku. Jeszcze raz NIEPOLECAM
To niestety nie bylem ja , sam nie moglem wbic na konto.
Opublikowano

Nowa baza kompletowana tym razem zabezpieczyliśmy się przed takimi atackami.

 

Wczoraj nie miałem czasu się tym zająć.

 

P.S. jeśli jesteś tym hackerem wiedz że mam twoje IP[178.42.44.66] i gdy wbijesz na kompa masz ddosa z 2 dedyków ;]

[+ kilka zombie]

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

No nie wszystko naprawione, bo ja jednak jestem zbanowany.. Nie musicie odbanowywać, bo i tak nie mam siły już tam grać..

Opublikowano

Możesz pomarzyć, że będę tu grał najwyżej. Jak nie ci, to inni hackerzy wejdą wkur***** na adminów i rozpier**** serwer ;p

Opublikowano

Jak już whiteliste robią to może ogarną , dawaj . Jak tak dalej bedzie to jebac to ; x

RobbsoNt , czyli ten taki let's player :D !

Opublikowano

Dodaj Darken228

Wiek 13

Dlaczego Bo chcę być z fajnymi ludźmi a nie z debilami co za bana bo mają X ray czy ine gówno piszą co piszą ludzi nie zmienię

Opublikowano

Nick: Czaplak

Wiek: 20

Dlaczego? bo mam juz dosc tych lol miast jakis dzialek wylaczonych stworkow itp, chce survivala jak na singlu tyle ze z innymi ludzmi

Opublikowano

Wszyscy zostają odbanowani start 19:30 na nowo ! Bedzie whitelista ! Od 19:30 mozecie skladac podania.

 

PO 1 WhiteList Na Forum Nie Dziala Jak Wbijam Piszę

 

 

 

Not Found

 

The requested URL /forum-10.html was not found on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

 

Chyba Ze Mnie Dodasz Ja Już Grałem Tu Nick QuitS

 

I NAPRAWCIE TA WHITE LIST

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...