Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info/Tut] Wszystko o pliku tymczasowym HH


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sposób z polami nie działa, więc proszę ograniczyć spam związany z tym tematem.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Na pola na pewno nie wymyślisz bo teraz łączy się z bazą i pobiera dane... Jak podczas pobierania danych chciałem edytować dane (kredyty ustawić na 0) to wyświetliło Odśwież stronę...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ech, bronia sie ;D Dobrze ze na 60 lvlu brakuje mi tylko 3 pol ;D Ktorych i tak juz pewnie nigdy nie kupie xD A o co chodzilo z ta kopalnia, bo nie zorientowałem sie?

Opublikowano

za same odblokowanie nie dostanie. Jednak gdy spróbuje zrobić maść regenerującą w fabryce to już istnieje prawdopodobieństwo uzyskania bana. Dlatego zrobiłem nowe konto i posadziłem roślinki potrzebne do maści i o dziwo dodało mi wytrzymałość po użyciu. Ale nic nie dostawałem za kopanie . xD

 

Ps.

3 dni i niema bana. {Ale nadal mowie ryzyko istnieje!!!}

Opublikowano

Odblokowujesz kopalnie taka jak na FB. Niby da eis kopać jak zrobi się maść witalności czy wytrzymałości [nie pamiętam już]w fabryce ale nic nie dostaje się za kopanie. prawdopodobnie nie są przypisane nagrody losowe za ww kopanie.

Teraz czekam tylko aż dostane bana na konto fikcyjne.

Opublikowano

@up

Czytasz poprzednie posty?

 

Dane pobiera z serwera nie z plików tymczasowych... My nic nie zrobimy

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Kopalnia to nas nie interesuję :P ty wymyśl coś z red różdżką lub Polami :P

 

1. Jesteś jakimś władcom czy czymś że mówisz za innych forumowiczów?

2. Jak cie nie interesuje to przeczytaj mój poradnik z opisanymi "Parametrami" używanymi w plikach cache HH i ustaw sobie to co cie interesuje......

Opublikowano

Jak użytkownik "gutek1664" wrzucić filmik ukazujący że jest taki sposób I CHCIAŁ ZA NIEGO KASĘ OD INNYCH FORUMOWICZÓW !!!! postanowiłem udostępnić to za free.

 

Jakiś czas później po mojej publikacji natknąłem się w necie na stary poradnik jeszcze za czasów jak HH dopiero zostało wprowadzone do gier na nk ze dało się to robić programem [nie pamiętam nazwy].

 

Ps.

 

Właśnie się zastanawiam co te pytanie wniesie do tematu. :P

Opublikowano

Teraz już nie kupisz ;P

 

Bo walneli ciekawe zabezpieczenie.

 

Prz każdym odświeżeni gry pobierany jest dodatkowy plik który porównuje składnie pliku cache na naszym komputerze. Jeżeli coś jest niezgodne z oryginalnym plikiem to przy dowolnym zakupie dane pobierane są z pliku na serwerze gry [Nie da się edytować]. Do tego dziwny plik jest wysyłany na dziwną stronę [nic na niej niema] ale jak edytowaliśmy plik cache.

 

Moim zdaniem to może być swego rodzaju log o tym ze próbujemy oszukać grę.

Opublikowano

Nie widzę problemu pisać do tego gościa.

Film został nakręcony prawdopodobnie na początku jak powstała gra.

 

Przypomniałem se nazwę tego programu [ ten gość na filmiku go używał ].

Nazwa:

Charles

Opublikowano

Dokładnie. Charles występuje w kilku językach i od ok. 3miesięcy nie działa

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...