Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego zresetowały mi się kille?


r3ddius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie.

Zbieram +

:)

Moderatorze, zdejmij troszkę ostrzeżenia, wtedy nie wiedziałem co piszę...

Opublikowano

Jak to zresetowały ? Przecież to jest niemożliwe, chyba że znowu jakieś kolejne niedopatrzenie z ich strony.

Daj plusika

:) Mam nadzieję, że na niego zasłużyłem :) I pamiętaj ! Dobro, którym obdarzysz bliźniego wraca do Ciebie z podwójną mocą, czyli dasz mi plusika, to dostaniesz dwa. Czyż to nie jest opłacalne ?

garfield.png

Nie lubisz Garfielda ? Nie mamy o czym rozmawiać !

Już mnie irytuje gdy widzę, że ponad połowa społeczności MPCFORUM, nie potrafi się wysilić i napisać poprawnie jednego zdania po polsku -,-

Zbieram Plusy ! +

Opublikowano

To nie z ich strony... Każdy przecież ma swoje dawne k/d. Może ktoś zna passy do twojeo konta i kupił reset kill / death

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Jak zabijesz jednego to prawdopodobnie wszystko wróci do porządku.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Zabij kogoś i powinny się z powrotem ustawić.

Jeśli nie pisz tu napiszę ci wzór ticketa.

a powiedz, to kille z eventu ci się wyzerowały czy KD Ratio?..

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Jest kilka opcji:

1.Ktos zna twoje passy i Ci to kupil.

2.Moze wygrales event i otrzymales nagrode k/d.

3.Mozliwe ze jakas usterka z ich strony.

Mysle ze cos z tych przypadkow jest twoim klopotem.

Opublikowano

Temat do zamknięcia bym prosił, wyjaśnione.

Zbieram +

:)

Moderatorze, zdejmij troszkę ostrzeżenia, wtedy nie wiedziałem co piszę...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...