Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fizyka wody w minecraftcie + Finite Liquid


WickedMaks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext546451412.png

Zacznijmy od tego jak zdobyć wodę. Musimy zrobić wiaderko. Robi sie je tak :

 

tzys.jpg

 

Teraz musimy znaleźć odpowiednie miejsce i wiaderkiem kliknąć Prawym Przyciskiem Myszki na wodę.

A więc zdobyliśmy wodę teraz opiszę wam fizykę.

 

cooltext546466567.png

Nieskończone źródło wody.

Kopiemy rów , 3 szerokości i 1 głebokości.

Zalewamy wodą z dwóch stron i proszę mamy źródło wody.

 

 

zrodlo.png

 

Lewitująca woda.

Częste zastosowanie tego to np. Skok z dużej wysokości.

Polega na tym , że jeżeli skoczymy w miejsce gdzie będzie lewitująca woda nie udusimy się.

Kopiemy dziurę dowolnych wymiarów , ważne aby głębokość wynosiła 3 kratki.

Na drugim poziomie , na każdej scianie kładziemy tabliczkę. I zalewamy z kazdej strony wodą.

 

lewit2.png

 

 

cooltext546469775.png

 

Co to jest ? To jest mod zmieniający fizykę wody i dodający nowe przedmioty.

Przede wszystkim bardzo urealnia fizykę wody , można wypompowywać wode z jezior.

Mod sprawia również ,że podczas deszczu robią się kałuże.

Różnica pomiędzy oryginalną fizyką a Finite Liquid jest ogromne więc musicie pobrać i zobaczyć sami.

List przedmiotów , które dodaje Finite Liquid v4. Polecam :)

 

itemys.png

 

cooltext546476271.png

Najlepsza metoda instalacji to TooManyMods

i taką wam zaprezentuje.

Pobieram program [KLIK] i [sKAN]

Prosze o zdjęcie % .

Pozdrawiam WickedMaks.

Opublikowano

Bardzo ładny poradnik + mod. Wszystko pięknie estetycznie, taki tutorial powinien być każdy. Moda jeszcze nie było na 1.7.3 więc wszystko w porządku. Minus oczywiście za świetną pracę.

Opublikowano

Świetnie opisane, fajne zdjęcia a ten mod to już taki deser ;]

Pobiorę go oczywiście i zobaczę co i jak.

 

Plusik za wstawkę moda ładny opis.

Aktualnie Gram w Minecraft'a...

Moje Hobby to grafika, napisy, gry, itd..

W przyszłości mam w planach nakręcić ciekawy let's play z Minecraft.

A jeszcze później może co innego?

Na razie MPC forum ;]

Na mpc forum będę starał się robić poradniki i inne rzeczy...

 

Zbieram plusiki, jeżeli pomogłem lub coś ci się podoba, a minusiki jeżeli nie pomogłem...

Opublikowano

Może mi ktoś napisać jak mam to zbudować żeby działało, jakieś ss'y lub filmik pls ;]

@up

Działa

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b943f0946f46eccb89def1d77cdc4467ac7640deb884680df74932ecc8d584b4-1310812825

Opublikowano

oj... popraw skan bo nie działa ;)

 

chyba ci

 

 

MD5: d8b8f891e8942e0320cb48d752c9261e

Date first seen: 2011-07-16 10:40:25 (UTC)

Date last seen: 2011-07-16 10:40:25 (UTC)

Detection ratio: 0/43

 

Tut fajny, już omawialiśmy na gg to się nie rozpisuje xD

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Co ja pierdziele ! MOD NIEKOMPATYBLINY Z MODLOADEREM, Przynajmniej u mnie dopiero działa poprawnie jak bez mod loadera zainstalowałem.

 

Coś ten mod spierdolony jest... Nie działa z ModLoaderem, TMI, a jak bez tego instalujesz to nie działa tworzenie światów...

Opublikowano

To jest coś zepsute. Instaluje innego moda z ModLoaderem i wszystko jest w porządku, ale ten mod jest naprawdę bardzo dziwny bo obojętnie co nie robię nie działa, Wicked przeczytaj Pw.

Opublikowano

Co ja pierdziele ! MOD NIEKOMPATYBLINY Z MODLOADEREM, Przynajmniej u mnie dopiero działa poprawnie jak bez mod loadera zainstalowałem.

 

Coś ten mod spierdolony jest... Nie działa z ModLoaderem, TMI, a jak bez tego instalujesz to nie działa tworzenie światów...

Mi działa z mod loaderem i TMI ;]

@edit

Dlaczego mi nic nie działa, te przenoszenie wody itp?

Opublikowano

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c20ab5c708aacebb12db568add744f9e059b83ca50c11358da6eb851d9e3b12a-1312556915

 

@UP Skanik ;p

 

@TOPIC Dzięki uprzejmości kwiatmix, pograłem ale muszę stwierdzić że dość trudny mod ;p Pobawię się w nim trochę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...