Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xWorldMinecraft [Dedyk] [24/7] [SurvivalNEW] [No-WL] [No-Premium]


BexTer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiec tak graliśmy sobie i on powiedział ze zal zapolacz wyzywać i powiedział ze zmyli historyjkę

Serwer fajny:D admin miły zwłaszcza amaku pozdrowionka dla niego , mila atmosfera gracze tez mili

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

BumBum662 widzisz jeszcze wczoraj byłem adminem i wszystko było dobrze Prosze! odbanuj mnie znam komendy word edita

 

Ps. Dzięki :D

11mfbqd.gif
Opublikowano

Nick: Sebciu

 

Wiek : 13

 

Dlaczego nasz serwer? : Spodobł mi sie odrazu, miła administracja, mapka super w miare,

 

Dlaczego ty? : Buduje ciekawe budowle oraz jestem mily i lubie survivale

 

Co wniesiesz na nasz serwer? : Nowe budowle i nowego gracza.

 

Umiesz współpracować? : Tak.

 

Czy będziesz zabijał graczy? : Nie.

Opublikowano

WL off ale mamy małe problemy z serwerem nie wiem kiedy będzie H@ i resetnie serwer bo się zastopował

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: polariS

 

Wiek :15

 

Dlaczego nasz serwer? :Wydaje sie byc ciekawy.

 

Dlaczego ty? : Sam nie wiem ^^

 

Co wniesiesz na nasz serwer? : napewno duzo pomyslow

 

Umiesz współpracować? : Umiem , bardzo lubie pomagac z itemami

 

Czy będziesz zabijał graczy? :NO pewnie ze nie ,chyba ze ktos zacznie zglosze to do administaracji

Jestem początkującym grafikiem chcesz sygne / Avka ? Napisz !

 

 

 

 

 

beznazwy3s.jpg

 

 

Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...