Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xWorldMinecraft [Dedyk] [24/7] [SurvivalNEW] [No-WL] [No-Premium]


BexTer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No patrz, niczego nie było, bo to jest SURVIVAL, mówi Ci to coś? Organizując ten denny event, zepsułeś rozgrywkę graczom, którzy musieli sie namęczyć, dorwałeś sie do władzy nie wiem jak, ale sie tym tak podjarałeś, że chciałeś podbić cały ten serwer, sprzeciw = ban xD Powodzenia w życiu, o ile je posiadasz :O

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No patrz, niczego nie było, bo to jest SURVIVAL, mówi Ci to coś? Organizując ten denny event, zepsułeś rozgrywkę graczom, którzy musieli sie namęczyć, dorwałeś sie do władzy nie wiem jak, ale sie tym tak podjarałeś, że chciałeś podbić cały ten serwer, sprzeciw = ban xD Powodzenia w życiu, o ile je posiadasz :O

Wiem ale nie zauwazylem tego tematu poprostu wziolem ip...

11mfbqd.gif
Opublikowano

Wiesz? No to fajnie, że dostałeś moda, czy kogo tam, nie wiedząc jaki tryb rozgrywki sie toczy aktualnie. :huh:

Polak mądry po szkodzie... :rolleyes:

Opublikowano

Wiesz? No to fajnie, że dostałeś moda, czy kogo tam, nie wiedząc jaki tryb rozgrywki sie toczy aktualnie. :huh:

Polak mądry po szkodzie... :rolleyes:

Dobra ale wczoraj jak budowalem ten server z innym adminem to był to role play a dzisiaj jakas mapka mala i co buduja jakies kloce z dirta wczoraj jeszcze bylo duze miaasto rozbudowane a teraz jakis survival chciałem pomódz ale skoro nie trzeba jak ja jestem prawie caly czas na servie a BumBum662 Sam nie ogarnie

11mfbqd.gif
Opublikowano

Nie polecam serwera .. Na wejściu od razu słychać wyzwiska itp ..

Beznadziejna atmosfera .. 0 przyjemności z gry ...

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

Nick: nowy

 

Wiek : 16!!!

 

Dlaczego nasz serwer? : SURVIVAL!!!!!

 

Dlaczego ty? : Buduje ciekawe budowle, umiem wczuć się w klimat survivalu.

 

Co wniesiesz na nasz serwer? : Nowe budowle, ciekawą rozgrywkę.

 

Umiesz współpracować? : Tak.

 

Czy będziesz zabijał graczy? : Nie.

Opublikowano

Serwer, do dupy.

5 postów

10 postów

20 postów

50 postów

100 postów

200 postów

500 postów

1000 postów

2000 postów

5000 postów

10000 postów

 

Ocena serwerów MineCraft


  •  
  • [1.5]
  • [1.6.6]
  • [1.7]

Opublikowano

Nieradze grać na serweie bumbum to ciul zadyche mozęcie dawąć mi minusy mnie przezywacć mam to w dupie NIERADZE GRAĆ NA SERWERZE

Grzepcio i MadafakaMamSkładaka mająracje

gfcentergif-2.gif

WTF a to jak sie tu znalazło ?!

Opublikowano

Nick:matios72

 

Wiek :13

 

Dlaczego nasz serwer? : szukam fajnyego servu a ten wpadl mi do gustu

 

Dlaczego ty? :Poniewaz lubie zabawe

 

Co wniesiesz na nasz serwer? :ciekawe budowle

 

Umiesz współpracować? :tak

 

Czy będziesz zabijał graczy? :nie

1365425281-U294119.png

Opublikowano

noooobki serwer h@ uzywa x ray przyznal sie, nie umie wyrownac terenu, dac cuba czy zrobic permissiona bal mi bana po tym jak mu wyrownalem teren i dalem cuba

 

 

 

NIE POLECAM

Opublikowano

Nick:Shiveer

 

Wiek :17

 

Dlaczego nasz serwer? :Lubie Survivale a po tym co przeczytalem zapowiada sie fajnie .

 

Dlaczego ty? :Bo Umiem wspolpracowac z innymi ludzmi .

 

Co wniesiesz na nasz serwer? :Duzo Smiechu [ ;

 

Umiesz współpracować? : Potrafie !!. ; D

 

Czy będziesz zabijał graczy? :Jak mnie ktos zabije to pewnie [ ;

Metin Uzaleznienie , jak palenie ...

fed86c411cf14dea82f380ebfadb0080.0.gif

 

573fbc6440b4a91822633c8ea17b0414.gif

Opublikowano

Więc ... niepolecam servera ... Dedyk liczący 10 osób , bumbum nie ogarnia wgl nie wie jak wyrownac teren jak dac cuba , a zeby ci odpisal musisz spamowac... 10 osob nie ogarnia co dopiero 50 ...

Nie Bawię się w dawanie - Zasłużyłeś masz +

Opublikowano

Więc ... niepolecam servera ... Dedyk liczący 10 osób , bumbum nie ogarnia wgl nie wie jak wyrownac teren jak dac cuba , a zeby ci odpisal musisz spamowac... 10 osob nie ogarnia co dopiero 50 ...

W dodatku zapomnialem dodać że sam HeadAdmin używa xraya...

Nie Bawię się w dawanie - Zasłużyłeś masz +

Opublikowano

JA JUZ TO NAPSAILEM:p

 

noooobki serwer h@ uzywa x ray przyznal sie, nie umie wyrownac terenu, dac cuba czy zrobic permissiona bal mi bana po tym jak mu wyrownalem teren i dalem cuba

 

 

 

 

NIE POLECAM

Opublikowano

Nick: GaLaForever

 

Wiek : 13

 

Dlaczego nasz serwer? : Bardzo ładny, mapa nie zniszczona. Współprace można rozwinąć

 

Dlaczego ty? : Umiem budować, i uwielbiam współpracować na survivalu z innymi graczami.

 

Co wniesiesz na nasz serwer? : Nowe budowle, współprace.

 

Umiesz współpracować? : Tak.

 

Czy będziesz zabijał graczy? : Nie.

 

No już czekam długo na dodanie, a tak wgl ocb ?

Wczesniej wez WL weszłem i mnie wywalilo po 15 min. -.^ -.-

ChranBoy

2en6w75.jpg

Zbieram teraz, +

Posty:

10[V]

25[V]

50[V]

100[X]

200[X]

500[X]

1000[X]

Opublikowano

Nick:amakuzax

 

Wiek :15

 

Dlaczego nasz serwer? :Ponieważ słyszałem o was wiele dobrego

 

Dlaczego ty? :hmmm nie wiem bo napisze jako 2 posta

 

Co wniesiesz na nasz serwer? : Gildie Oraz Bardzo ładne budowle

 

Umiesz współpracować? : Umiem

 

Czy będziesz zabijał graczy? :Nie będę zabijał ludzi bez powodu

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Nick:XxPaulaxX

Wiek:12

Dlaczego nasz serwer :Dlatego bo inne serwery mają lagi i nie da się grać.

Dlaczego ty?:Bo uwielbiam grać w minecrafta na multiplayerze z innymi graczami nigdy nie zostałam zbanowana na żadnym serwerze>

Co wniesiesz na nasz serwer :Na pewno ładne budowle zawsze wszyscy za to mnie chwalą mam dużo pomysłów na wasz serwer i tp .

Umiesz współpracować? :Umiem współpracować z innymi graczami zawsze wszystko porzycze.

Czy będziesz zabijał graczy? :Nie będę zabijała graczy gdy oni nie będą mnie atakować :( .

2ztk8k9.jpg

Opublikowano

Miasto w budowie.

 

WL zostanie usunieta :P

 

all co byli up ..

 

Pole widzenia laguje ;).

 

xray mam ja admin to chyba moge ; > i tak nie zabieram rzeczy graczom ;)

 

brat siedział wtedy co sie rocket bawił ; >

 

Nick: GaLaForever

 

Wiek : 13

 

Dlaczego nasz serwer? : Bardzo ładny, mapa nie zniszczona. Współprace można rozwinąć

 

Dlaczego ty? : Umiem budować, i uwielbiam współpracować na survivalu z innymi graczami.

 

Co wniesiesz na nasz serwer? : Nowe budowle, współprace.

 

Umiesz współpracować? : Tak.

 

Czy będziesz zabijał graczy? : Nie.

 

No już czekam długo na dodanie, a tak wgl ocb ?

Wczesniej wez WL weszłem i mnie wywalilo po 15 min. -.^ -.-

 

dodany xD

06695547991860648594.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...