Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Nowa mapa Diabelskie Katakumby na Globalu!


xbandzior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i na 100% wejsciowki bd rowniez w IS :) ja juz dalem sobie spokoj z PL bo teraz to jest tylko gra dla ludzi z kasa :)

 

Polecam

www.metin2.co.kr

duzo polakow juz tam gra :)

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano

heheh up nie pierdol że tak powiem ja wydałem na isa tylko 25 zł i to na poczatku gry i teraz latam daggerka w trucie +9 itp więc nie gadaj takich głupot a co do isa to zawsze się znajdzie coś jak nie te oferty to wymiana tylko trzeba mieć chęci ;)

Opublikowano

Nowy serwer na przełomie końca wakacji, tak mi szepną znajomy z team ale nie jest to pewne w 100%

 

Ale ja obstawiam że bd :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Całkiem fajne wyzwanie na globcu... szkoda że pewnie będzie dla wyższych leveli :( Pocieszam się tym że po około tygodniu już pojawi się ta mapa na priv serwerach :D

Opublikowano

@szczepacio

 

Taaaak ? To graj bez wypelniania ofert, bez sm na czysto bez haxow od 0 ... zobaczymy w jakim czasie sie odbijesz... zauwaz ze ludzie co zaczynaja to yangi na allegro albo sm albo konta kupuja...

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano

Najwiecej marudza tu ludzie ktorzy tej mapy nawet na oczy nie zobacza bo nawet 85 nie maja. Nie oszukujcie sie ta mapa nie bedzie od 75 bo oni maja grote , mysle ze wstep bedzie od 85 lub 90

Edit; mapa na moje oko wyjdzie za 1 miech max

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

no racja 75 niezbyt ale 80-85 + . a dzieci odrazu "zal zrubcie od pierwszego lvla wszystko stalki +9 5b u npc tak samo bronie na 90 lv +9 " niech zrobią od 80-85 . bo 90 za dużo trochę;d

Combat 18.

Opublikowano

@szczepacio

 

Taaaak ? To graj bez wypelniania ofert, bez sm na czysto bez haxow od 0 ... zobaczymy w jakim czasie sie odbijesz... zauwaz ze ludzie co zaczynaja to yangi na allegro albo sm albo konta kupuja...

Jakos ja zaczynam ponownie gre na PL-u i nie musze yang ani kont kupowac...tymbardzie nie uzywam hackow...

A reklamy wypelniam zeby bylo na 2xdrop co miesiac...i uwierz, ze bede mial lepsze konto od niejednego co kupuje yang i hackuje.

Opublikowano

The Devil's Catacomb - wstępne informacje

 

http://www.metin2.pl/teaser/dc

Drodzy Gracze,

 

zdajemy sobie doskonale sprawę, że z niecierpliwością oczekujecie na informacje związane z The Devil's Catacomb. Obecnie, większość kluczowych nowości w nadchodzącej aktualizacji jest wciąż we wczesnej fazie rozwoju, dlatego nie jesteśmy w stanie określić, kiedy trafi ona na polskie serwery. Prosimy jednak, abyście zwrócili uwagę na fakt, że będziemy Was informować o postępach nad pracami w ciągu nadchodzących tygodni. Możliwe, że mogą zostać poczynione zmiany w dalszym etapie rozwoju dodatku.

 

Wszyscy zapewne zadajecie sobie jedno pytanie: Czy dodatek The Devil's Catacomb będzie dostępny wyłącznie dla graczy kupujących Smocze Monety? Założeniem jest bezpłątne udostępnienie kilku początkowych poziomów, jednak te najwyższe będą oferowane przez nasz Sklep z przedmiotami.

 

The Devil's Catacomb będzie zawierało co najmniej 7 poziomów wypełnionych nowymi wyzwaniami i zdobyczami. Niespotykane wcześniej potwory wypełnią otchłanie katakumb, więc jeśli odważycie się podążać ścieżką przez Bramę, promienie słoneczne oświetlające Wam drogę będą coraz słabsze. Wywalczcie sobie drogę w dół katakumb i bądźcie pierwszymi, którzy pokonają wszystkich nowych Bossów strzegących ekscytujące nowe skarby.

 

Macie odwagę by zejść?

 

Wasz Metin2 Team

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Ciekawie czy będzie wersja Beta ..

Moim zdaniem to jest krok do zatrzymania wielu graczy którzy pouciekali na prywatne serwery metin2..

Ale no co 45% osób nie wejdzie tam powody?

-Na pewno mapka będzie od 80 + poziomu.

-Nikomu nie zechce się wydawać na item shop .

Opublikowano
-Nikomu nie zechce się wydawać na item shop .

Nie sądzę, by taka przepustka kosztowała bardzo dużo. Wystarczy powypełniać trochę reklam i masz nieco SM.

Opublikowano

Dużo ludzi raczej odejdzie ... bo ci co graja na PL to grają bo to jeszcze przypomina metin2 ale jak dojdzie ta mapa + kd +5 to już nie PL ... więc.. na PL'u coraz to mniej maniaków będzie grało :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...