Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Nowa mapa Diabelskie Katakumby na Globalu!


xbandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No fajnie :)

Czy mi się wydaje czy all serwery nie działają na PL??

Moża akutalizacja :)?

Nie zbieram ani + ani -

Pomogłem lub napisałem dobry post daj +, napisałem zły lub złamałem regulamin daj - !

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

niedługo pewnie wprowadza mapke wraz z nowym serwerem, bo przeciez ile kasy trzepia w tydzien na nowym serwie ile osob chce wejsc do topki i wydaja mnostwo forsy. kupia licencje za grosze i zwroci sie to w tydzien max

Opublikowano

O której godz się kończy uptade ?

Nie zbieram ani + ani -

Pomogłem lub napisałem dobry post daj +, napisałem zły lub złamałem regulamin daj - !

Opublikowano

Wersja testowa jak zwykle na stronie :

 

http://www.beta.metin2.com/

 

Najwcześniejsza stabilna wersja pojawi na serwerze firmy Ymir'a :

 

http://metin2.co.kr/

 

Więcej Informacji znajdziecie na tej stronie :

 

http://ymirgames.com/

 

Filmik z nowej mapy znajdziecie pod Tym linkiem :

 

http://ymirgames.com/game/metin2.htm

 

 

Możemy oczekiwać w Polskiej wersji oczywiście po pewnym czasie :

 

- nowych expowisk

- nowych mobów

- prawdopodobnie nowe itemy i ulepszacze

- nowe metiny

 

 

Liczę na +

 

Ale oczywiscie nie wyższy level (PL)

 

@topic:

 

Zwykły chwyt. Na pewno to będzie zmodyfikowana atla v3....

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Opublikowano

Na pl dodadzą jakieś 2 do 6 miesięcy po dodaniu na kr.

 

 

Nie będzie to zmodyfikowana atla... i żaden chwyt tak bd wyższe lvl zapewne.

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Będą KD +5

Nowe itemki

Nowe mapy

Nowe moby

Nowe bossy

Nowe metki

Kowal ulepszający 100% (dojść do niego będzie bardzo ciężko)

Wstęp od 86 lv

Ma wejść za ok. 2 miesiące.

 

Takie słuchy chodzą po Teamie, ale 100% pewności nie ma nikt ;).

Opublikowano

@Up Zamknij się i przestań gadać bzdury . Nie masz potwierdzonych informacji nie to nie udzielaj się . Za dużo na prywatnych serwerach grasz i już ci się marzy kowal 100% ulepszeń nowe itemki itp .

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

Widzę że coraz ciekawsaze rzeczy dodają na globale.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Na metin2 beta będzie 17.08.2011 . Już ustawiłem przypomnienie w telefonie. Zastanowię się , czy wracać na PL'a :D .

Potworki fajne , ale mam wrażenie , że gdzieś już to widziałem .

Teraz czekać , aż znowu jakiś weteran w tworzeniu serwerów je podpieprzy i udostępni całemu światu . ^^

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

@Up Zamknij się i przestań gadać bzdury . Nie masz potwierdzonych informacji nie to nie udzielaj się . Za dużo na prywatnych serwerach grasz i już ci się marzy kowal 100% ulepszeń nowe itemki itp .

 

 

Koleś przestań klapać, bo nie gram na prywatnych serwerach tylko na globalach i mówię Ci jakie info są wśród Teamu... -.-'

Opublikowano

Teraz na PL'u a potem też będzie na privach ;D Nie oszukujmy się zawsze tak jest , tak też było np. z grotą:D

assasinsygna.png

 

Sygnatura by JAAAA xD

Opublikowano

Wow, ciekawe czy będzie można w końcu wbić większy level w metku niż 99. Poza tym z tego co widzę to będą tam te nowe metki. No no gz dla twórcy ;D

 

@topic + dla ciebie.

sygnahd.png

 

 

 

Zbieram

add.png

Opublikowano

te moby to już w privach widziałem (jak chyba każdy który zagrał ) były one w v3/4/5/6/7 i dropiły z metków .

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

a i co wy mówicie że to na pl'a wyjdzie skoro ledwo na US'a wyszło co dopiero na pl'a. (poczekajcie z 5 lat to bd).

06070010_KozaKiJuZ.png
Opublikowano

Jeśli chodzi o moby już dano są w grane w clienta a większość jest wykorzystywana na privach...

 

Tak samo wężowe...

 

 

 

Nowa mapa bd jakiś czas po becie....

 

 

Już nie długo bd zapisy na bete więc proszę patrzeć na stronie.

 

http://www.beta.metin2.com/

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

szczerze to szybciej ta mapka będzie na privach niż na pl-u.

tak samo było z tymi nowymi kaskami itp, zanim dodali na pl na privach juz byly

HBV27j.png

Opublikowano

szczerze to szybciej ta mapka będzie na privach niż na pl-u.

tak samo było z tymi nowymi kaskami itp, zanim dodali na pl na privach juz byly

 

To wszystko dlatego, że najpierw dodają to na serwer testowy :D A są ludzie którym zabezpieczenia GF latają koło ... i zaraz takie smaczki przechwytują na swój serwer :) Hmmm... ogólnie fajnie, że w końcu cokolwiek się rusza. Może wrócę na PL, póki co zaczekam na zapisy na betę. Mama nadzieje, że GF na tym nie poprzestanie i nie zapomni także o nowościach dla niskich poziomów, bo jak myślą, że mapa na powiedzmy 90+ lvl doprawi im masę całkowicie nowych graczy to raczej są w błędzie :)

Opublikowano

Mapa 90+ pozwoli im zatrzymać masę graczy ;).

 

Zasada 5% tutaj działa. 5% graczy (najlepszych) generuje 95% zysków ;)

Opublikowano

No tak jak @up powiedział

 

 

 

Ale jeszcze dojdzie do tego nowy serwer to dojdzie z 200% zysku z samego nowego + ten UP

 

Obłowią się na neo kiddach :D

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...