Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Nowa mapa Diabelskie Katakumby na Globalu!


xbandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

catheadcropped_th4.jpg

Historia głosi, że Umarły Rozpruwacz, po rzekomej klęsce z ręki silnych wojowników trzech królestw, przyzywa swoich braci do uwolnienia go. W ten sposób powstaje nowe zagrożenie, któremu odważni wojownicy powinni stawić czoło i zniszczyć.

 

W tym celu pewna ilość ilość nowych map, potworów i przedmiotów znajdzie się w grze. Obecnie, niezależnie od screenów i filmu okazanego wyżej (od KaRif - nie mogę filmu zamieścić, bo jest w JWPlayerze, sorki) innych detalów jest niewiele. Miejmy nadzieję, że zmieni to się wraz z zapałem wydawców do nowego contentu. Na chwilę obecną, [GM]owie Metin2 US używają obrazków różnych nowych potworów w swoich avatarach na forum, a Gameforge zamieścił stronę z Teaserem na wielu serwerach.

 

Póki co, rozkoszujcie się obrazkami zamieszczonymi poniżej. Zapewniamy, że pozostaniecie poinformowani, jak tylko więcej informacji zostanie wypuszczonych!

003.jpg

189243_256346391043206_238252362852609_1105676_3959768_n.jpg

bg22.jpg

catheadclear.jpg

TAPETY:

wallpaper_1.jpg

wallpaper_2.jpg

wallpaper_3.jpg

wallpaper_4.jpg

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po 1 zmniejsz tapety jak wstawiasz....

 

 

A po 2 bd smutni bo zanim dojdzie do pl to minie :) dużo czasu chyba że macie konto na metin2.co.kr

Tak jak ja :) lvl jeszcze mały ale bardzie tam się opłaca grać niż na pl'u :)

 

 

http://ymirgames.com/game/metin2.htm

 

Link z filmikiem nowej mapy i mobów :)

 

Liczę na +

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Ja myślę, że jak już to wstawili na stronę polskiego metina, to dodadzą niedługo, tak to by nas o tym nie informowali.

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Wersja testowa jak zwykle na stronie :

 

http://www.beta.metin2.com/

 

Najwcześniejsza stabilna wersja pojawi na serwerze firmy Ymir'a :

 

http://metin2.co.kr/

 

Więcej Informacji znajdziecie na tej stronie :

 

http://ymirgames.com/

 

Filmik z nowej mapy znajdziecie pod Tym linkiem :

 

http://ymirgames.com/game/metin2.htm

 

 

Możemy oczekiwać w Polskiej wersji oczywiście po pewnym czasie :

 

- nowych expowisk

- nowych mobów

- prawdopodobnie nowe itemy i ulepszacze

- nowe metiny

 

 

Liczę na +

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Dobrze że zaczynam wbijać lvl i robić eq to może sobie tam kiedyś poexpie :D Może jeszcze zwiększą lvl do wbicia? to by było fajne bo było by więcej ludzi, ale dzięki takim aktualizacjom jak ta na pewno będzie więcej ludzi :D

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Bardzo się ciekawie zapowiada , myślę że podwyższą maksymalny poziom chociaż do 103 , żeby sura i szaman mogli wbić do 6xP ^^

Co do bonów , raczej według mnie będą na nieumarłe , gdyż te nowe mobki pochodzą z ramienia samego Umarłego Rozpruwacza :D

Czuje że mapka będzie do expienia(jak mają odblokować te następne lvle to wbijanie ich będzie możliwe na owej mapce albo w v2 groty) albo/oraz mapka typu DT ;-)

2dhsfhw.jpg

 

Opublikowano

Pewnie będą nowe bonusy na "Zombie" czy coś w tym stylu. Czekam z niecierpliwością, być może będzie już w ten czwartek.

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Tak samo myślę na privach za dużo tego wszystkiego....

 

Polecę serwer metinayt2 epickie bronie tylko typu syrek i takie tam.

 

 

 

 

Zapomniałem też dodać że jeśli ktoś gra na metin2 sg też były takie wiadomości że zostaną dodane nowe metiny :)

 

 

Dzięki :) liczę na + :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

na forum metin2.pl

juz jest nowosc od adminow, ze niedlugo bedzie nowa

aktualizacja i dodana nowa mapka bd

prawdopodbnie jeszcze zostanie dodane :

 

-nowe metiny

-nowe mooby

-nowe ulepszacze

-zwiekszony max lvl

-nowe bronie

-nowe zbroje

 

 

Filmik nowej mapy (youtube) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=WzjDiRTuYvEhttp://www.youtube.com/watch?v=WzjDiRTuYvE

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Mogę coś dodać od siebie że jak na PL nikt nie robi szmaragda bo nie ma takich fajnych bonów.

 

Na koreanie każdy biega kox w szmaragdzie bo ma nowe bony :)

 

 

I że na koreanie bd na pewno nowe itemy jeśli chodzi o bronie i zbroje a co do Pl'a wcale taki pewny bym nie był.

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

up@

 

jakto 5 miesiecy?

masz takie info od kogos? <haha>

nie wkrecaj ludzi w blad..

najpierw bedzie dodana aktualizacja prawdo podobnie na beta.metin2.com, a nastepnie

na Metin2.PL i te inne globale :>

wydaje mi sie tez ze odrazu z ta mapa wyjdzie s26 ;)

i raczej mapki mozemy sie spodziewac na poczatku wrzesnia ;P

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

haahhha początke września dobry jestes koles na pl to za min rok będzie lub wiecej na grote czekaliśmy prawie 3 lata najpierw bedzie us potem metin2 kr :) i jeżeli kupi yamir licencje i sprzeda nasze ukochanje firmie po odbugowaniu miliardów bugów może zobaczymy to na pl raczej zapewne to bedzie płatna mapa :) lub trzeba będzie wykonywać pojebane bez sensowne qesty btw mam na odanie woja 76 na s12 :D ta gra to maszynka do trzepania kasy na idiotach take jest moje zdanie na temat metina sam grałem ponad 3 lata :) A i co do nazwy to nie Diabelskie Katakumby tylko Diabelskie Groby czy jakoś tak :)

a>
Opublikowano

Nie był bym tego taki pewien hucznie zapowiadają na każdym globalu tą aktualizacje. Będzie w tym samym czasie na każdym na którym jest ten teaser. Ja wam mówię, góra miesiąc- dwa nie więcej.

 

http://www.metin2.pl/teaser/dc

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

Jeśli to ma wyjść za miesiąc to Admini polskiego metina musieliby się nieeeeźle sprężyć... Znając Polskę w niej nic nie jest robione szybko...

Opublikowano

Dajcie im minimum 6 miesięcy nie wcześniej....

 

 

 

Chciałem też powiadomić że możecie się przygotowywać do otwarcia nowego serwera takie tajne info :)

Z początkiem roku szkolnego na przełomie końca wakacji :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Ale co idzie za tym, potrzebne beda nowe bony na ta mapke pewnie nie umarle bo wprowadza jakies zoobie czy cus :P a co za tym idzie kasa kasa kasa na bony ;) i znow zarobią i przyciągną graczy:) ale dobrze ze cos robia ;p

Opublikowano

Bony na pewno bd nieumarłe.

 

 

Tak na pewno bd naciąganie na bony jak wprowadzą mapkę bd obniżony IS :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...