Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić by najlepiej zarobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer: Syriusz

3 rybaków: 45małży (na chwilę obecną i ciągle rośnie)

Cena małży: 6-10kk (po 24h wszystkie zejdą po 10kk).

Kwota: 450kk +/- (na chwilę obecną i ciągle rośnie)

 

Pytanie: Jak to najlepiej wykorzystać by zarobić najwięcej na allegro?

 

1. Sprzedać po 100kk ?

2. Kupić np. buty na niski lvl z bonem 2000pż i je sprzedać?

3. Kupić KD i je sprzedawać?

4. Inne pomysły?

 

Dodam, że nie interesuje mnie jednorazowy zarobek - ma to być pomysł na "biznes" :D

Opublikowano

Sprzedawaj przedmioty ( jakieś rare itemy)

 

Parta +9 itp. Lub fms z %% pro ;)

 

Takie coś schodzi raz dwa ;)

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Popieram up kupuj jakieś FMS Ribki z sr 30+ Stalki czy cos w tym stylu

ironmane.png

 

1293724352-U124874.png

Robię sygnatury zlecenia PW

Opublikowano (edytowane)

No tak. Wszystko fajnie pięknie, ale np.

 

Przedmiot: RIB +9 35 ŚR KD potwor i kryt +3 (na forum metin2) wystawiony jest za 1kkk KT czyli jakieś 100-120zł

 

czy sprzedając na allegro dostane za niego więcej?

 

Chodzi mi głównie o pewny zarobek, a wielkim minusem jest moja nieznajomość cen na tym świecie, bo fakt faktem expiłem tylko 30lvl do rybaków i na tym koniec był.

 

btw. na allegro wiszą buty 2000pż

To jest ukryta treść, proszę

, które w grze warte są ~300kk? i się sprzedać nie mogą :<

 

#EDIT

 

Sku***** nie śpią... 2 konta banned (ponad 60 małży poszło się je***)..

Edytowane przez omnix01
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...